نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی در شهرستان ملارد
نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی در شهرستان ملارد

شهریاریها : فرماندار ملارد بهمراه جمعی از مسئولان شهرستان ملارد با حضور در دبیرستان علامه جعفری سرآسیاب زنگ آغاز سال تحصیلی را به صدادرآوردند . در این مراسم امام جمعه ملارد ، بخشدار مرکزی ، معاونین فرماندار ، رئیس اداره آموزش و پرورش و معاونین ، اعضای شورای اسلامی شهر ، فرماندهان نظامی و انتظامی و […]

ملاردشهریاریها : فرماندار ملارد بهمراه جمعی از مسئولان شهرستان ملارد با حضور در دبیرستان علامه جعفری سرآسیاب زنگ آغاز سال تحصیلی را به صدادرآوردند .

در این مراسم امام جمعه ملارد ، بخشدار مرکزی ، معاونین فرماندار ، رئیس اداره آموزش و پرورش و معاونین ، اعضای شورای اسلامی شهر ، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از اولیاء دانش آموزان حضور داشتند.

که فرماندار در سخنانی مقدم دانش آموزان به کانون تعلیم و تربیت را گرامی داشت و برای آنان در کسب علم و دانش آرزوی موفقیت کرد . فردی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس بر حفظ ارزشها و انتقال این ارزشها به نسل های بعدی تاکید کرد و ایران را تنها کشوری دانست که استقلال خود در زمینه های مختلف را حفظ کرده است.

وی در ادامه اقتدار میهن اسلامی را مرهون رهبری امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) و همچنین حضور گسترده مردم در صیانت از آرمان های انقلاب برشمرد و گفت با وجود این دو عنصر مهم ، توطئه های دشمنان بر اراده محکم و پولادین مردم خللی ایجاد نخواهد کرد .

فرماندار ملارد خاطر نشان کرد توسعه یافتگی هر جامعه ای وابسته به نظام آموزش و پرورش آن می باشد و در این نظام باید به فرهنگ اسلامی و ایرانی توجه گردد .

گفتنی است سال تحصیلی جدید در250 آموزشگاه شهرستان ملارد و با حضور بیش از 61 هزار دانش آموز آغاز گردید