نمره قابل قبول فرهاد شاهمیری داور بین المللی والیبال ایران در لیگ جهانی‎
نمره قابل قبول فرهاد شاهمیری داور بین المللی والیبال ایران در لیگ جهانی‎

شهریاریها : فرهاد شاهمیری داور بین المللی والیبال ایران نیز در هفته نخست لیگ جهانی و در رقابت های گروه سوم که با حضور تیم های روسیه، بلغارستان، لهستان و صربستان در ورزشگاه دی اس یانتارنی شهر کالینینگراد روسیه برگزار شد، قضاوت داشت. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار؛ شاهمیری به […]

vugc1m61ch8esnjexwjsشهریاریها : فرهاد شاهمیری داور بین المللی والیبال ایران نیز در هفته نخست لیگ جهانی و در رقابت های گروه سوم که با حضور تیم های روسیه، بلغارستان، لهستان و صربستان در ورزشگاه دی اس یانتارنی شهر کالینینگراد روسیه برگزار شد، قضاوت داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار؛ شاهمیری به عنوان داور اول قضاوت دیدار حساس روسیه و لهستان را بر عهده داشت که امتیاز ۹۷٫۸ را برای خود ثبت کرد. روسیه در این دیدار سه بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۲ لهستان را از پیش رو برداشت.

همچنین قضاوت دیدار دو تیم صربستان و لهستان به عنوان داور اول، امتیاز ۹۶ را برای شاهمیری به همراه داشت که این مسابقه نیز سه بر صفر به سود صربستان با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۳ شد.

شاهمیری همچنین برای قضاوت در رقابت های گرند پریکس که از ۱۶ تا ۲۰ تیرماه به میزبانی تایلند و رقابت های والیبال بازی های المپیک که از ۱۶ تا ۳۱ مردادماه به میزبانی برزیل برگزار می شود، دعوت شده است.

مسعود یزدان‌پناه دیگر داور بین المللی والیبال ایران نیز از ۲۸ تا ۳۰ خردادماه در رقابت های گرند پریکس آلماتی قضاوت داشت.

این داور بین المللی والیبال ایران از ۴ تا ۶ تیرماه نیز قضاوت بازی های گروه F سطح سوم لیگ جهانی والیبال در آلماتی قزاقستان را بر عهده خواهد داشت