فیلم سینمایی «دور از اینجا» ساخته عرفان احتشامی در دومین حضور جهانی خود، وارد بخش مسابقه سیزدهمین جشنواره فیلم مستقل برزیل شد. به گزارش سینماسینما، به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم سینمایی «دور از اینجا» به کارگردانی عرفان احتشامی و نویسندگی مشترک مرتضی عبادی پور و عرفان احتشامی در دومین حضور جهانی خود موفق […]

فیلم سینمایی «دور از اینجا» ساخته عرفان احتشامی در دومین حضور جهانی خود، وارد بخش مسابقه سیزدهمین جشنواره فیلم مستقل برزیل شد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم سینمایی «دور از اینجا» به کارگردانی عرفان احتشامی و نویسندگی مشترک مرتضی عبادی پور و عرفان احتشامی در دومین حضور جهانی خود موفق شد وارد بخش مسابقه سیزدهمین جشنواره فیلم مستقل برزیل در شهر ریو دو ژانیرو شود.

جشنواره بین المللی فیلم مستقل برزیل از ۵ تا ۱۵ دسامبر ۲۰۲۱ مصادف با ۱۴ تا ۲۴ آذرماه ۱۴۰۰ در شهر ریو دو ژانیرو برگزار خواهد شد.

«دور از اینجا» پیش از این نیز، در اولین حضور جهانی خود توانسته بود در بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم اینترداک روسیه حضور پیدا کند.

درام اجتماعی «دور از اینجا» محصول سال ۱۳۹۹ است و در خلاصه داستان آن آمده است: «به پیرمرد روستایی گفت: با جوانترها کار نکن. آنان فکر می‌کنند بیابان هم مثل اتاق خوابشان است. پیرمرد هم به او اعتماد می‌کند و نشانی تپه را به او می‌دهد. آنها نبض گنجی را احساس می‌کنند که زیر پایشان است. یک زندگی تازه با هویتی که باید پیدایش کنند. تنها چند متر پایین‌تر… و این کندن و کندن سرآغاز اتفاقاتی است که برایشان رقم می‌خورد.»

محمد گودرزی، حسین گودرزی معظمی، حسین خدادادی و صمد شمس و آیدادارابی فرد به همراه تعدادی از مردم شهرستان بروجرد در این فیلم بازی می‌کنند.

عوامل «دور از اینجا» عبارتند از: نویسنده: مرتضی عبادی پور و عرفان احتشامی، کارگردان: عرفان احتشامی، مدیر فیلمبرداری: عرفان احتشامی، مدیرصدابرداری: فرشاد عبدلی، اصلاح رنگ: فربد جلالی، آهنگساز: ادریس بیامه،دستیار و برنامه ریز: مهتاب نورزاده، دستیارکارگردان: ایمان چرخ کار، منشی صحنه: نجمه نقدعلی، مدیر تولید: حسین گودرزی معظمی، دستیاران تصویر: مصطفی بساطی و لاله ابراهیمی، عکاس: حدیث فخاری،مشاور رسانه‌ای: آزاده فضلی، تهیه کننده: محمد احتشامی.