نظارت بر قیمت‌ها در شهریار با جدیت دنبال می‌شود
نظارت بر قیمت‌ها در شهریار با جدیت دنبال می‌شود

شهریاریها به نقل از فارس : یوسف سبزی  شهریار اظهار داشت از یک هفته پیش از آغاز ماه مبارک رمضان و با توجه به شرایط خاص بازار در این ماه، اجرای طرح ویژه نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی به ویژه در حوزه قیمت‌گذاری را آغاز کردیم. وی تصریح کرد: برای اجرای طرح نظارتی فوق چندین […]

13920312000413_PhotoAشهریاریها به نقل از فارس : یوسف سبزی  شهریار اظهار داشت از یک هفته پیش از آغاز ماه مبارک رمضان و با توجه به شرایط خاص بازار در این ماه، اجرای طرح ویژه نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی به ویژه در حوزه قیمت‌گذاری را آغاز کردیم.

وی تصریح کرد: برای اجرای طرح نظارتی فوق چندین اکیپ ثابت و سیار توسط این اداره تشکیل و به صورت مداوم بر عملکرد واحدهای صنفی در شهرستان نظارت می‌شود.

این مسئول افزود: همانطور که از ابتدا هم به مردم وعده داده بودیم، اجرای طرح را پیش از فرارسیدن ماه پر خیر و برکت رمضان آغاز کرده و با جدیت تا پایان این ماه تداوم خواهیم داد.

* همکاری و تعامل مناسب واحدهای صنفی شهریار با نهادهای نظارتی

سبزی در پاسخ به این پرسش که شرایط بازار به ویژه قیمت محصولات اساسی و مواد غذایی پر مصرف در این شهرستان به چه صورت است؟ گفت: واحدهای صنفی با نهادهای نظارتی و بازرسان اداره صنعت و معدن و تجارت همکاری خوبی دارند و مشکلی از این بابت نداریم.

وی متذکر شد: همچنین با برگزاری نمایشگاه‌های ویژه ماه مبارک رمضان تلاش کردیم تا عرضه محصولات به صورت متعادل بوده و زمانی که کمبودی از  این بابت نداشته باشیم، خود بازار این قابلیت و پتانسیل را دارد که قیمت‌ها را کنترل کند.

* هیچ کمبودی در بازار نداریم

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهریار اعلام کرد: خوشبختانه در کنار اقدامات نظارتی که انجام شده و به طور قطع تا پایان ماه مبارک رمضان تداوم خواهد داشت، برنامه‌ریزی موفقی برای تامین نیاز بازار به ویژه مواد غذایی داشتیم.

این مسئول در پایان تاکید کرد: در حال حاضر هیچ کمبودی در بازار نداریم و محصولات اساسی و کالاهای پر مصرف به ویژه مواد غذایی به اندازه نیاز مردم در بازار موجود است.