نرخ انواع گوشت در نمایشگاه‌های رمضان

شهریاریها : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از آغاز به کار نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا ویژه ماه مبارک رمضان از فردا خبرداد و گفت: در این نمایشگاه‌ها، گوشت مرغ تنظیم بازاری به قیمت 5500 تومان و گوشت قرمز منجمد نیز هر کیلوگرم 16 هزار تومان به فروش می‌رسد. یداله صادقی در گفتگو […]

IMG17462332شهریاریها : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از آغاز به کار نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا ویژه ماه مبارک رمضان از فردا خبرداد و گفت: در این نمایشگاه‌ها، گوشت مرغ تنظیم بازاری به قیمت 5500 تومان و گوشت قرمز منجمد نیز هر کیلوگرم 16 هزار تومان به فروش می‌رسد.

یداله صادقی در گفتگو با مهر از برپایی نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا ویژه ماه مبارک رمضان از فردا خبرداد و گفت: این نمایشگاهها در تهران در چهار نقطه مصلی امام خمینی(ره)، پارک ارم، بوستان ولایت و حکیمه به مدت 10 روز برگزار خواهد شد و در  آن، 160 غرفه از 10 صبح تا 10 شب به عرضه مایتحتاج عمومی مردم می پردازند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران افزود: در این نمایشگاهها، کالاهای پرتقاضا در ایام ماه مبارک رمضان همچون گوشت قرمز، گوشت مرغ، حبوبات، برنج، خشکبار، عسل و خرما، انواع حبوبات و قند و شکر عرضه خواهد شد.

وی تصریح کرد: بر این اساس تلاش شده تا کالاهای مورد نیاز مردم با 5 تا 15 درصد تخفیف عرضه شود، این در حالی است که هر کیلوگرم مرغ 5500 تومان و هر کیلوگرم گوشت قرمز منجمد 16 هزار تومان به فروش می رسد.

به گزارش مهر، تامین 30 هزار تن برنج ، 50 هزار تن شکرسفید جهت مصرف خانوار و 50 هزار تن شکر صنف و صنعت توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران و 30 هزار تن گوشت مرغ، 10 هزار تن گوشت قرمز توسط شرکت شرکت پشتیبانی امور دام کشور انجام می گیرد و در مجموع، 170 هزار تن کالای اساسی در این نمایشگاهها عرضه می شود.