شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۳ تیر ۹۸

نخستین کارگاه اسپینینگ بانوان در شهریار برگزار شد

به روز شده در ۵ آبان ۱۳۹۷

شهریاریها : رئیس هیأت ورزش‌های همگانی شهرستان شهریار گفت: نخستین کارگاه اسپینینگ(دوچرخه ثابت) در شهریار به همت هیأت ورزش‌های همگانی به مدت سه روز و با استقبال خوب علاقه مندان برگزار شد.

مصطفی رهگذر رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان شهریار با اشاره به پیگیری برنامه‌های هیأت ورزش‌های همگانی اظهار کرد: در همین راستا کارگاه اسپینینگ(دوچرخه ثابت) در شهرستان شهریار شد.

وی با بیان اینکه این کارگاه به همت هیأت ورزش‌های همگانی برای نخستین‌بار مدرسی سرکارخانم پارسایان از فدراسیون ورزشهای همگانی و همراهی خانم حبیبی نایب رئیس ،خلج مسئول کمیته اسپینینگ، علایی مسئول کمیته کار با دستگاه و پورحاجی باقر مسئول کمیته پیلاتس در باشگاه ماهان اندیشه با استقبال قابل توجهی از بانوان خاتمه یافت.

رئیس هیأت ورزش‌های همگانی شهرستان شهریار در این رابطه تصریح کرد: این کارگاه آموزشی از ۲۹ مهرماه به مدت سه روز و با حضور ۳۵ نفر از بانوان شهرستان برگزار شد.

رهگذر با بیان اینکه از شرکت‌کنندگان پس از پایان دوره، آزمون عملی و تئوری اخذ خواهد شد، ابراز کرد: در صورت قبولی در آزمون، گواهی شرکت در کارگاه برای بانوان شرکت‌کننده از طرف فدراسیون اعطا می‌شود.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...