شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۳ مهر ۹۸

نباید طعم شیرین خدمت به مردم با رفتار سیاسی حزبی و فردی تلخ شود

به روز شده در ۱۸ فروردین ۱۳۹۸

شهریاریها : مهندس محمد محمودی شاه‌نشین پیش از ظهر شنبه در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان شهریار با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری در ایجاد رونق تولید گفت: سال پیش‌رو سال انتخابات نمایندگان مجلس است از این‌رو نباید طعم شیرین خدمت به مردم در رونق تولید، خدمات عمرانی، آموزشی و غیره با تفکرات و رفتارهای سیاسی، حزبی و فردی تلخ شود.

محمودی شاهنشین در ادامه با بیان اینکه شرایط سال جدید بسیار خاص است افزود: باید از ظرفیت‌های داخلی به خوبی بهره گرفت و در بحث اقتصادی کشور را در مقابل هجمه‌های دشمن ایمن کرد.

وی با اشاره به اینکه رونق تولید، ایجاد اشتغال، افزایش راندمان و بازدهی بحث کشاورزی در حوزه اقتصاد مقاومتی باید در اولویت قرار گیرد گفت: این موارد مدیریت و تلاش بیش از پیش همه مردم و مسئولین را می‌طلبد.

نماینده مردم شهریار، ملارد و شهرقدس در مجلس شورای اسلامی در خصوص وقوع سیلاب‌های اخیر نیز گفت: بیش از ۷۰ درصد آب‌هایی که در بارش‌های اخیر جاری شد در پشت سدها ذخیره و ذخایر آبی کشور را به میزان بالایی افزایش داد و باید سعی کنیم در این شهرستان با توجه به مسیر سرریز سد کرج از رودخانه شادچای مدیریت‌های لازم صورت گیرد تا از وقوع هرگونه رخداد ناگوار جلوگیری شود.

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...