شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۳۰ اردیبهشت ۹۸

موج جدید بارش ها از فردا وارد کشور می شود

به روز شده در ۳ بهمن ۱۳۹۳

we1شهریاریها : مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، از ورود موج جدید بارش ها از عصر فردا از شمال غرب و غرب کشور خبر داد.

احد وظیفه در گفتگو با مهر، افزود: بر اساس نقشه های پیش یابی امروز بارش های پراکنده و خفیف در برخی نقاط شمال شرق ادامه داشته و به تدریج این سامانه بعد از ظهر از کشور خارج می شود. همزمان امشب موج ضعیفی کشور را تحت تأثیر قرار داده و موجب بارش های پراکنده در برخی نقاط شمال غرب و به تدریج دامنه های البرز مرکزی می شود.

به گفته وی، فردا بارش های پراکنده علاوه بر شمال غرب و دامنه های البرز در شمال شرق نیز رخ می دهد و از اواخر این روز سامانه از کشور خارج می شود.

وظیفه اظهار داشت: روز چهارشنبه سامانه فعال بارشی از سمت شمال غرب و غرب وارد کشور شده و روز پنجشنبه علاوه بر این نواحی دامنه ای البرز و زاگرس را نیز تحت تأثیر قرار داده و سبب بارش برف و باران می شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: این سامانه تا روز شنبه در کشور فعال است و از سه شنبه و طی روز چهارشنبه وزش باد نسبتا شدید در استان های اردبیل و گیلان مشاهده می شود.

وی افزود: فردا آسمان تهران نیمه ابری در شهر های شمالی ابری همراه با بارش پراکنده و گاهی وزش باد و به تدریج کاهش ابر خواهد بود. دمای هوای پایتخت فردا با یک درجه افزایش نسبت به امروز به 12 و 2 درجه سانتیگراد بالای صفر می رسد.

سلامت نیوز: موج جدید بارش ها از فردا وارد کشور می شود

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...