شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۱ شهریور ۹۸

مهندس محمودی :پیگیری قطار شهری ملارد، شهریار و قدس تا رسیدن به نتیجه ادامه دارد

به روز شده در ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

شهریاریها :مهندس محمد محمودی شاه نشین، در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به راه اندازی قطار شهری، به عنوان یکی از مطالبات به حق مردم شهرستان های ملارد، شهریار و قدس اظهار داشت: بسیاری از شهرستان‌های کشور از جمله شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد در این خصوص درخواست‌هایی به مجلس داده‌اند.

وی افزود: ما با تمام توان پیگیر طرح قطار شهری شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد هستیم و این پیگیری منجر نامه اخیر خطاب به محمد رضا انصاری مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی وزارت راه و شهرسازی مبنی بر درخواست تسریع در راه اندازی قطار شهری شهرستان های ملارد، شهریار و قدس شده است.

نماینده مردم شهرستان های ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی گفت: در این نامه با اشاره به گذشت بیش از ۳ ماه از پی نوشت معاون اول رییس جمهور، درخواست ارائه گزارش و نتیجه اقدامات شده است.

وی اضافه کرد: از آنجایی که مطالعات کافی انجام شده، لازم است که مترو تهران به شهریار ، قدس، ملارد و پروژه مهر صفا دشت بپیوندد و من به عنوان نماینده مردم این سه شهرستان مهم و پر جمعیت و در راستای بهبود اوضاع حمل و نقل عمومی، پیگیر خواسته مردم عزیز هستم و تا حصول نتیجه نیز به پیگیری ها ادامه خواهم داد.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...