شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۱ شهریور ۹۸

مهندس محمودی:پیگیر وعده‌های داده‌شده هستیم

به روز شده در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

۱۳۹۵۰۲۲۹۰۰۰۸۳۰_PhotoAشهریاریها : محمد محمودی بعد از ظهر امروز در نخستین نشست خبری خود که با اصحاب رسانه و مطبوعات در غرب استان تهران برگزار شد، اظهار کرد: روز جوان را به همه آینده‌سازان این مرز و بوم تبریک گفته و امید است با همراهی و همدلی که در جامعه وجود دارد بتوانیم بهترین‌ها را به دست بیاوریم.

وی بیان کرد: از آغاز به دنبال این خواهیم بود که تحولی در بازار کار و اقتصاد ایجاد کنیم، چراکه نیاز امروز جامعه بحث اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی است.

منتخب مردم شهرستان‌های شهریار، ملارد و قدس در مجلس دهم ادامه داد: همچنین در خصوص جهت‌گیری در انتخابات هیأت رئیسه مجلس امیدواریم این امر به سمت و سویی پیش برود که خشنودی مردم و رضایت خداوند را به همراه داشته باشد.

محمودی تصریح کرد: از مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد، مجریان انتخابات، هیأت نظارت و اجرایی و به طور کل هر آن کس که در انتخابت دور دهم مجلس شورای اسلامی حضور داشت یا همراه ما بودند یا با دیگر کاندیداها بودن تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: ما سی‌دی انتخابات را شکستیم و تجربیات تلخ و شیرین آن را پشت‌سر گذاشتیم و از امروز نوار پیگیری‌ها را برای ثبت و ضبط در عرصه خدمتگزاری روشن کرده و پیگیر وعده‌های داده شده خواهیم بود و تمام تلاش خود را خواهیم داشت تا این امیدی که در دل مردم ایجاد شده در دوران نمایندگی هر چه بیش از پیش بیفزاییم.

منتخب مردم شهرستان‌های شهریار، ملارد و قدس در مجلس دهم در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: برای به نتیجه رسیدن تمام نیازها و خواسته‌های به‌حق مردم شهریار، قدس و ملارد از آحاد مردم و مسؤولان کمک و یاری می‌خواهیم تا در کنار هم بتوانیم بهترین نتایج را فراهم کنیم و به دور از هر گونه موضع‌گیری برنامه‌ها را پیگیر باشیم تا مجلس دهم مجلسی باشد که اموراتش به نحو احسن مثمر ثمر شود.

وی در پایان متذکر شد: قطعاً هر سخن و وعده‌ای که در برنامه‌های انتخاباتی داشتیم را به صورت جدی پیگیری خواهیم کرد و این موضوع را باید در پایان بگویم که موضع‌گیری‌ها و بسیاری از برنامه‌های ما از سه طریق سایت، کانال تلگرام خبری و سومین بیانیه و اطلاعاتی که مسؤول ارتباط با رسانه‌های ما به صورت رسمی برای شما ارسال می‌کند اعلام خواهد شد.

 

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...