شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ تیر ۹۸

مهندس محمودی؛کمبودها مردم را از حضور در صحنه وانداشت/ هیچ خط‌کشی‌ای امروز بین مردم نیست

به روز شده در ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

شهریاریها : محمد محمودی‌شاه‌نشین در حاشیه حضور در سیل کم‌مانند راهپیمایان ۲۲ بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس استان تهران در شهریار اظهار داشت: حضور و شور و نشاط مردم در بهار انقلاب اسلامی بی‌مانند است؛ زیرا در هیچ‌ جایی از دنیا نخواهیم توانست این همدلی، همراهی و هم‌زبانی را جست‌وجو کنیم و این خود نشان‌دهنده پایبندی مردم به ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: پیام ویژه این راهپیمایی درایت، نکته‌سنجی و درک عمیق مقام معظم رهبری از شرایط مردم ایران و جهان است؛ زیرا بسیاری از خودباختگان به این باور رسیده بودند که مشکلات اقتصادی و اجتماعی سبب می‌شود تا مردم به‌واسطه هوای مه‌آلود و به‌واسطه کمبودها مردم به صحنه نیایند، اما امروز شاهد حضور بی‌سابقه همه‌جانبه از اقشار مختلف جامعه در شهرهای مختلف هستیم.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس افزود: حضور حداکثری مردم در صحنه امروز بیانگر نکته قابل توجهی است که مردم همواره پای دستاوردهای انقلاب ایستاده‌ و همیشه از آرمان‌های انقلاب خود دفاع کرده‌اند.

محمودی‌شاه‌نشین ادامه داد: این روزها باعث بشارت همبستگی بین مردم انقلابی شده و با توجهی کوتاه به این حضور در راهپیمایی شاهد حضور دیدگاه‌های مختلف در این راهپیمایی با گرایش‌های مختلف سیاسی و اجتماعی هستیم و هیچ خط‌کشی‌ای امروز بین مردم نیست که فاصله بین اقشار را ایجاد کند.

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...