مهرداد صادقی راد سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان قدس شد
مهرداد صادقی راد سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان قدس شد

شهریاریها :  مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس باحضور ملا جعفری معاون هماهنگی شهرستانهای اداره کل ورزش استان تهران برگزار شد. مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش شهرستان قدس با حضور ملاجعفری معاونت هماهنگی امور حوزه و شهرستان های اداره کل ورزش و جوانان تهران، رمضانی بخشدار، خراسانی رئیس […]

_INA9020شهریاریها :  مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس باحضور ملا جعفری معاون هماهنگی شهرستانهای اداره کل ورزش استان تهران برگزار شد.
مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش شهرستان قدس با حضور ملاجعفری معاونت هماهنگی امور حوزه و شهرستان های اداره کل ورزش و جوانان تهران، رمضانی بخشدار، خراسانی رئیس شورای شهرستان،اعضای شورای شهر،اعضای صنایع سطح شهر،جهانگیری نماینده امام جمعه و جمعی ازسرپرستان هیئت های ورزشی در سالن جلسات این اداره بر گزار شد.

بر پایه این گزارش آذربراء رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس تودیع و صادقی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان معارفه شد.

در ادامه ابوطالب آذر براء در روز معارفه خود اظهار کرد: تمامی موفقیت ها و پیشرفت های صورت گرفته در دوره مدیریت این جانب، مرهون تلاش و کوشش ورزش کاران و جوانان برومند و افتخار آفرین این شهرستان و هدایت و برنامه ریزی پرسنل هیئات ورزشی و این اداره بوده که در آخرین روز از دوره ی مدیریت خودم، از تمامی این عزیزان، مردم شریف شهرستان و مسئولین جلیل القدر این شهرستان به پاس همت و همکاری که برای بهبود خدمت رسانی این جانب داشته اند کمال سپاس را دارم وبرای مدیر جدید این اداره توفیق و سعادت خدمت رسانی کامل و عالیه به مردم را آرزو کرد .

در خاتمه این مراسم نیز لوح تقدیر و هدایایی از سوی برخی از شرکت کنندگان به آقای ابوطالب آذر براءاهدا شد.