شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ شهریور ۹۸

مسابقات لیگ میکرو و مینی بسکتبال شهرستان شهریار برگزار شد

به روز شده در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

شهریاریها : لیگ قهرمانی میکرو و مینی بسکتبال شهرستان شهریار امروز جمعه مورخ ۹۷.۲.۷ در سالن مرحوم رضوی شهریار به پایان رسید. این رقابتها با برگزاری ۳۸ مسابقه در دور مقدماتی به بازیهای رده بندی و فینال رسید

در رقابتهایی پایاپای و پرهیجان در نهایت با قهرمانی تیم صمد نیکخواه بهرامی، نایب قهرمانی تیم ارسلان کاظمی و مقام سومی تیم سجاد مشایخی در مینی بسکتبال و نیز قهرمانی تیم اصغر کاردوست، نایب قهرمانی تیم سعید داورپناه و مقام سومی تیم آرن داودی در میکرو بسکتبال به سرانجام رسید.
در پایان این رقابتها، قهرمانان مدالهای خود را از ریاست اسبق اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار جناب حاج آقای عبدالوند، هزارخانی معاونت اداره ورزش و جوانان، معنوی پور کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان شهریار و نیز پیشکسوتان و بزرگان عرصه بسکتبال شهریار آقایان مصطفی عبدالکریم، رضا رسایی و سیروس فرهادی دریافت کردند.
در پایان مراسم ،هدیه ای به رسم یادبود و تکریم از زحمات بی شائبه حاج آقای عبدالوند به پاس سالهای متمادی خدمت صادقانه به ورزش شهریار و نیز جناب آقای معنوی پور کارشناس محترم آموزش و پرورش از طرف این هیئت تقدیم به این عزیزان گردید.
نتایج بازیهای رده بندی و فینال به شرح ذیل میباشد.
بازی رده بندی میکروبسکتبال
آرن داودی ۱۰ – ۹ روزبه ارغوان
فینال میکروبسکتبال
سعید داورپناه ۱۸-۱۹ اصغر کاردوست
بازی رده بندی مینی بسکتبال
سجاد مشایخی ۳۵-۳۲ اوشین ساهاکیان
بازی فینال مینی بسکتبال
صمد نیکخواه بهرامی ۳۶-۳۳ ارسلان کاظمی

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...