مسابقات جایزه بزرگ دوچرخه سواری آکادمی ملی فراز برگزار شد
مسابقات جایزه بزرگ دوچرخه سواری آکادمی ملی فراز برگزار شد
نخستین دوره رقابت های جایزه بزرگ دوچرخه سواری آکادمی ملی فراز گرامیداشت شهدای مدافع سلامت در سال ۱۴۰۰، 29 مهرماه با حضور بیش از 90 ورزشکار آقا و خانم به میزبانی استان تهران برگزار شد .

به گزارش شهریاریها ، فراز شکری مدیر آکادمی و مسئول برگزاری این مسابقات افزود: با فروکش کردن وضعیت بیماری کرونا و ثبات نسبی سلامت در کشور، این رقابت‌ها در مهرماه و به میزبانی پارک جنگلی چیتگر تهران برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات در دو مرحله که مرحله اول در پارک چیتگر در رده‌های سنی، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان و در ۲ بخش آقایان و بانوان برگزار و به برترین‌های رده‌های سنی جوایز ارزنده ای اهداء شد.

کاپیتان تیم ملی کراس کانتری کشور اظهار امیدواری کرد که با مساعدت مسئولین بتوانیم این رویداد ورزشی را در تقویم مسابقاتی به ثبت برسانیم و شاهد برگزاری این همه ساله در تمامی نقاط کشور باشیم.

شکری در پایان این مسابقه ضمن تقدیر و تشکر از رسول هاشم کندی سرپرست و فرهنگ شادنیا دبیر فدراسیون دوچرخه سواری ،محمدرضا صفاپور سرداور و سرپرست تیم داوری و همچنین حامیان مادی و معنوی این رویداد کشوری (‌شرکت دریا کاو، مجموعه گارمین لند، شرکت انرژی موتور و کافه سیار) از تمامی مسوولانی که زحمات زیادی را محتمل شدند تقدیر و تشکر  نمود و‌ گفت: امیدوارم بنده و تیم اجرایی خستگی‌ناپذیر آکادمی ملی فراز میزبانی خوبی در خصوص اجرای این رویداد ملی بوده باشیم.