صبح امروز نشست تودیع سرپرست قبلی و مدیرعامل جدید پرسپولیس برگزار شد. پس از انتخاب جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری به عنوان مدیرعامل و معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس صبح امروز جلسه معارفه این افراد در ساختمان باشگاه آغاز شد. در این جلسه در کنار سمیعی و شکوری معاون اجرایی باشگاه و اعضای هیأت مدیره و […]

صبح امروز نشست تودیع سرپرست قبلی و مدیرعامل جدید پرسپولیس برگزار شد.

پس از انتخاب جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری به عنوان مدیرعامل و معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس صبح امروز جلسه معارفه این افراد در ساختمان باشگاه آغاز شد.

در این جلسه در کنار سمیعی و شکوری معاون اجرایی باشگاه و اعضای هیأت مدیره و سرپرست تیم پرسپولیس یعنی افشین پیروانی هم حضور داشتند، نکته مهم شرکت کردن مهدی رسول‌پناه در جلسه امروز بود.

وی دو روز قبل و در نشست انتخاب سمیعی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس غیبت داشت و امروز برای مراسم معارفه وی و تودیع خودش در باشگاه حضور پیدا کرد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در جلسه تودیع و معارفه که صبح امروز شنبه در جمع اعضای هیات مدیره و تعدادی از مدیران و معاونان باشگاه و تیم برگزار شد، ضمن تشکر از تلاش‌های دکتر مهدی رسول پناه، رئیس هیات مدیره و سرپرست پیشین باشگاه، بر برنامه‌ریزی و هماهنگی همه بخش‌ها برای حضور موفق سرخپوشان در فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ تاکید کرد.

صبح امروز شنبه با حضور اعضای هیات مدیره، افشین پیروانی، مدیر تیم و تعدادی از مدیران و معاونان باشگاه، مراسم تودیع دکتر مهدی رسول پناه از سمت سرپرستی باشگاه و معارفه جعفر سمیعی برگزار شد.