مدیریت توانمند باید دست های ناپاک را شناسایی و کوتاه کند
مدیریت توانمند باید دست های ناپاک را شناسایی و کوتاه کند
دادستان عمومی انقلاب شهرستان ملارد گفت:اگر مدیری بخواهد کارنامه عملکرد موفق داشته باشد باید دست های ناپاک راپی گیری و شناسایی نموده و ابتدا تذکر و اگر موثر نبود سرانجام کوتاه کند.

به گزارش شهریاریها ، جواد جبله در مراسم تودیع و معارفه شهردار ملارد که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در محل سالن اجتماعات شهرداری ملارد برگزار شده بود اظهار داشت: تعارف، ملاحظه و چشم پوشی از تخلفات دوستان و آشنایان به عنوان آسیبی است که حوزه مدیریتی را تهدید می کند و مدیر برای موفقیت در کار خود باید هیچگونه تعارفی در حوزه مدیریت خود نداشته و بر اساس قانون به وظایف خود عمل کند.

وی به وظایف مهم مدیریت شهری پرداخت و ادامه داد: شهرداری طبق قانون درحوزه خدمات شهری، فضای سبز، بهداشت و عمران تا حوزه فرهنگی وظایف مهمی را برعهده دارد که باید با برنامه ریزی آنها را به نحو شایسته اجرایی کند.

جبله در ادامه بلاتکلیف ماندن مصلای شهر ملارد را زیبنده شهروندان مومن و ولایتمدار ندانست و دراین باره افزود: امید است که مدریریت جدید شهرداری و شورای اسلامی شهر و سایر دستگاه های فرهنگی پی گیری های لازم برای به سرانجام رسیدن این پروژه مهم و فرهنگی را در دستور کار خود قرار داده و کار آن را عملیاتی نمایند.

دادستان عمومی و انقلاب ملارد به حمایت از حوزه اشتغال و تولید نیز اشاره کرد و گفت: دادستانی شهرستان ملارد در سال رونق و تولید مباحث خوبی را در حوزه رفع موانع تولید در دست اقدام دارد و تلاش خواهیم کرد که با هماهنگی سایر دستگاه های چرخه تولید دراین شهرستان به سمت توسعه و تحول بچرخد.

وی به خدمات خوب سلحشور سرپرست شهرداری ملارد اشاره کرد وتصریح کرد: سرپرست شهرداری ملارد در مدت زمان کوتاه خدمت پای کار بود وشبانه روز مدیریتی جهادی داشت به خصوص در زمان ناآرامی های حاصل از اصلاح قیمت بنزین از ساعت ۳ شب به بعد شهر را به حالت عادی برمی گرداند جای قدردانی و تشکر است.

رئیس دادگستری شهرستان ملارد در پایان گفت: شهردار جدید فردی با تجربه و مدیریت موفق بوده و با روحیه جهادی خود باید در دو سال عمرشورا نشان دهد مدیریت موفق می تواند تحولی چشم گیر در مدت زمان کوتاه داشته باشد.