مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران از مادر شهید علی بابایی عیادت کرد
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران از مادر شهید علی بابایی عیادت کرد
شهریاریها - مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با حضور در شهرستان شهریار از مادر شهید علی بابایی عیادت کرد.

به گزارش شهریاریها ، عباسعلی رضایی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران پیش از ظهر امروز دوشنبه در ادامه دیدارهای مستمر خود با خانواده شهدا و ایثارگران، با حضور در شهرستان شهریار از مادر شهید علی بابایی عیادت کرد.
رضایی در این دیدار با ابلاغ سلام  استاندار تهران به حاجیه خانم امینی مادر شهید والامقام علی بابایی اظهار داشت:مادران شهدا ولی خدا را در دامان خود پرورش داده و تحویل جامعه می دهند.
وی حضرت زهرا (س) را الگوی مادران شهدا معرفی کرد و افزود:مادری که شهید را تربیت کرده، در دنیا عزت و یربلندی و در قیامت همنشین اولیاءالله است.
در این دیدار همچنین مادر شهیدوالامقام درخواست هایی را مطرح و مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران پیگیری های لازم را جهت تحقق آن انجام داد.
گفتنی است شهید مصطفس علی بابایی در زمستان سال 1339 در شهریار به دنیا آمد.در سن 6 سالگی راهی سنگر علم و دانش گردید و با تلاشی قابل تقدیر مقطع دبستان را با موفقیت به پایان رساند.دوره راهنمایی را در مدرسه آبان و مقطع دبیرستان را در مدرسه امام خمینی (ره)شهریار پشت سر گذراند و موفق به دریافت مدرک دیپلم گردید .
شهید مصطفی علی بابایی هنوز 12 سال بیشتر نداشت که شروع به نماز خواندن کرد و روزه هایش را نیز هر سال مرتب و کامل می گرفت او در مقاله نویسی تبحر خاصی داشت و انشاء را به زیبایی پردازش می کرد .در دوران انقلاب اسلامی یکی از فعالیت های مهم ایشان شعار نویسی بر روی دیوارها بود و فعالیت مهم دیگر ایشان حضور فعال در تظاهرات های ضد رژیم ظالم پهلوی بود.
با شروع جنگ تحمیلی به همراه برادران جهاد سازندگی به مدت دو ماه به ماهشهر آبادان رفت.
بعد از بازگشت برای انجام خدمت سربازی راهی پادگان لشکرک شد و پس از طی دوره آموزشی به هوابرد شیراز منتقل گردید و چهار ماه بعد به اهواز و از آنجا به دهلاویه رفت تا به همراه دیگر رزمندگان اسلام به متجاوزان بعثی درسی فراموش نشدنی بدهد.ماه ها در هویزه به دفاع از سرزمین مشغول بود تا این که در دی ماه سال 1360 در منطقه بستان به فیض شهادت نائل گردید.