مدرسه المپیک ۲۰۲۰ ملارد به پایگاه قهرمانی کشور تبدیل می‌ شود
مدرسه المپیک ۲۰۲۰ ملارد به پایگاه قهرمانی کشور تبدیل می‌ شود

شهریاریها : رئیس آموزش و پرورش ملارد گفت: مدرسه المپیک۲۰۲۰ شهرستان ملارد در آینده به پایگاه اصلی قهرمانی کشور تبدیل خواهد شد. محمد قادری تفرشی رئیس آموزش و پرورش شهرستان ملارد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ظرفیت بالای مدرسه تخصصی ورزشی ۲۰۲۰ در این منطقه به عنوان اولین مدرسه ویژه ورزشی کشور، […]

متفرقهشهریاریها : رئیس آموزش و پرورش ملارد گفت: مدرسه المپیک۲۰۲۰ شهرستان ملارد در آینده به پایگاه اصلی قهرمانی کشور تبدیل خواهد شد.

محمد قادری تفرشی رئیس آموزش و پرورش شهرستان ملارد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ظرفیت بالای مدرسه تخصصی ورزشی ۲۰۲۰ در این منطقه به عنوان اولین مدرسه ویژه ورزشی کشور، اظهار داشت: بسیاری از مسئولان طراز اول کشور از این مدرسه  بازدید داشته اند و این امر نشان دهنده نقش حائز اهمیت این مرکز در پرورش و تربیت استعدادهای ورزشی است.

وی افزود: مدرسه المپیک۲۰۲۰ در آینده به پایگاه اصلی قهرمانی کشور تبدیل خواهد شد که با تهیه امکانات و تجهیزات ورزشی، بستر مناسبی برای شکوفایی استعدادهای ورزش دانش آموزی و قهرمان پروری آینده کشور محسوب می شود.

قادری تفرشی گفت: در حال حاضر۱۰۰ دانش آموز از امکانات ورزشی این مجموعه بهره مند می شوند و با برنامه ریزی انجام شده، در نظر داریم ظرفیت آن را به ۵۰۰ دانش آموز افزایش دهیم.

وی افزود: در مجموعه آموزشی المپیک۲۰۲۰، امکان آموزش رشته های ورزشی تخصصی اعم ازشنا، سوارکاری، تیراندازی ورزش باستانی، فوتبال، والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز، شطرنج، دو و میدانی، کاراته و وزنه برداری وجود دارد.

رئیس آموزش وپرورش ملارد عنوان کرد: دانش آموزانی که به ثبت نام در این مدرسه اقدام می کنند، موظف هستند ورزش های دو ومیدانی و باستانی را به عنوان دروس عمومی بیاموزند.

قادری تفرشی یادآور شد: رشد پنج برابری ظرفیت دانش آموزی این مدرسه گام مثبتی برای تقویت ورزش قهرمانی کشور محسوب می شود و امیدواریم در سال های آینده، افتخار آفرینی و موفقیت های هر چه بیشتری برای ورزش قهرمانی کشور حاصل شود.