شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ شهریور ۹۸

محدودیت های ترافیکی در شرق استان تهران اعلام شد

به روز شده در ۴ فروردین ۱۳۹۵

شهریاریهاشهریاریها : فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران محدودیت های ترافیکی آخر هفته در این منطقه را اعلام کرد.

سرهنگ عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به موج سفرهای نوروزی طی روزهای گذشته اظهار داشت: حجم قابل توجهی از مسافران نوروزی برای انجام سفر خود از محورهای شرق استان تهران استفاده کردند.

وی افزود: محورهای فیروزکوه، هراز و امام رضا(ع) از جمله محورهایی بود که طی روزهای اخیر حجم قابل توجهی از وسائل نقلیه را در خود جای داده و مسافران و گردشگران برای انجام سفر از این محورها استفاده کردند.

ناظری ادامه داد: بارندگی شدید برف و باران در بسیاری از محورهای شرق استان تهران، ضرورت رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از جمله سرعت مجاز و رعایت فاصله طولی را بیش از گذشته به رانندگان یادآور شد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: مأموران پلیس نیز حضور مستمر و قابل توجهی را در جاده های شرق استان تهران داشته و از همه ظرفیت های ممکن برای خدمت رسانی به رانندگان و مسافران استفاده می کنند.

وی بیان داشت: روز گذشته بارش شدید برف، مشکلاتی را برای رانندگان به وجود اورد و نیروهای انتظامی و امدادی و راهداری تلاش خود را برای خدمت رسانی به مسافران انجام دادند.

ناظری تأکید کرد: با توجه به حجم بازگشت دور اول سفرهای نوروزی، محدودیت های ترافیکی در شرق استان تهران اعمال شده تا رانندگان و مسافران با سهولت بیشتری بتوانند زمینه بازگشت خود را فراهم کنند.

وی گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز  ساعت ۱۳ روز پنجشنبه تا ۲ بامداد جمعه از رودهن به آب اسک ممنوع است و پلیس بر روند امور نظارت خواهد کرد.

ناظری متذکر شد: همچنین به منظور تسهیل در عبور و مرور مسافران نوروزی، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ پنجشنبه تا ۲ بامداد جمعه از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه انجام می گیرد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: رانندگان و مسافران نوروزی می توانند با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سفری ایمن را برای خود و خانواده شان رقم بزنند.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...