فرماندار ملارد: افزایش طرح‌های عمرانی در ملارد
فرماندار ملارد: افزایش طرح‌های عمرانی در ملارد

شهریاریها : محمد فردی ظهر امروز در مراسم معرفی معاون فنی و عمرانی فرمانداری ملارد اظهار داشت: شهرستان ملارد برای رشد و توسعه بیشتر نیازمند توجه بیش از پیش مسئولان است. وی ادامه داد: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که میزان خدمات رسانی به تناسب جمعیت باشد چرا که در غیر این صورت در آینده […]

ملاردشهریاریها : محمد فردی ظهر امروز در مراسم معرفی معاون فنی و عمرانی فرمانداری ملارد اظهار داشت: شهرستان ملارد برای رشد و توسعه بیشتر نیازمند توجه بیش از پیش مسئولان است.

وی ادامه داد: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که میزان خدمات رسانی به تناسب جمعیت باشد چرا که در غیر این صورت در آینده با مشکل مواجه خواهیم شد.

این مسئول ادامه داد: هم اکنون این شهرستان در بخش زیرساخت‌ها با مشکل مواجه است لذا باید تدابیر اساسی برای توسعه زیرساخت‌ها در این شهرستان انجام شود.

وی تخصیص اعتبارات و توجه بیشتر مسئولان به رفع مشکلات در این شهرستان را خواستار شد و افزود: باید میزان خدمات رسانی را در بعدهای مختلف در ملارد به استانداردهای لازم نزدیک کنیم تا بتوانیم در مسیر رضایتمندی مردم گام برداریم.

فردی تأکید کرد: هم اکنون تعامل ایجاد شده در سطح شهرستان و در بین مردم و مسئولان بسیار ارزشمند است لذا این تعاملات و همکاری‌ها باید مستمر باشد تا بتوانیم به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم.

فرماندار ملارد مردم را سرمایه اصلی انقلاب برشمرد و همراهی با مردم و توجه به خواسته‌های آن‌ها را مهمترین وظیفه مسئولان عنوان کرد.

فردی تصریح کرد: نتیجه همه تلاش‌ها رضایت‌مندی مردم می‌باشد لذا برای داشتن رضایت مردم با تمام توان گام بر خواهیم داشت.

وی دقت در کارها، تسلط بر امور و افزایش سطح علمی کارکنان را از ضروریات یک مسئول دانست و بر برگزاری دوره‌های آموزشی کارکنان در بخش‌های مختلف تأکید کرد.

در این مراسم احمد الماسی نیا به عنوان سرپرست معاون فنی و عمرانی فرمانداری این شهرستان معرفی شد.