شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ شهریور ۹۸

فرماندار شهریار: مشکلات شهریار با نگاه هماهنگ استانی و شهرستانی حل خواهد شد

به روز شده در ۲۸ بهمن ۱۳۹۶

شهریاریها : فرماندار شهریار گفت: باید برای رفع مشکلات مردم، مسائل استانی و تدابیر شهرستانی را به طور یک دست ملاک عمل قرار دهیم.

نوراله طاهری، عصر پنجشنبه در مراسم معارفه خود به عنوان فرماندار شهریار، طی سخنانی اظهار داشت: باید به همت مسئولین و کمک مردم معضلاتی که در شهریار وجود دارد را حل کنیم، که در این مسیر پاسخگویی به مردم محور اصلی کار ما است.

طاهری افزود: خوشبختانه بنده در زمانی به عنوان فرماندار این شهر منصوب شده ام که بودجه سند چشم انداز توسعه ششم در حال تایید است و این سند ملاک خوبی برای برنامه ریزی می باشد.

وی افزود: یک مجموعه کامل از حرکت، اشتغال و تولید در دولت در حال اجرا و برنامه ریزی است که می تواند در برنامه ریزی های شهرستان مفید واقع شود.

فرماندار شهریار در ادامه با بیان این که در این شهرستان باید برای رفع مشکلات مردم، مسائل استانی و تدابیر شهرستانی را به طور یک دست ملاک عمل قرار دهیم، گفت: اگر ما اختلاف سلیقه هایی را که هم جهت با خواسته مردم نیست را کنار بگذاریم به نحو شایسته ای می توانیم به مردم خدمت کنیم.

وی روحیه تعامل و تعامل گری را بسیار مهم دانست و افزود: در این زمینه تعامل مردم و مسئولین را خواستار هستیم و امیدواریم با این تعاملات در جهت تولید اشتغال و جذب سرمایه گذار قدم های خوبی را برداریم.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...