عیدانه هفته آینده به حساب خانوارها واریز می شود
عیدانه هفته آینده به حساب خانوارها واریز می شود

شهریاریها : رئیس جمهور با اعلام این خبر که هفته آینده در یک نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ می دهد، گفت: عیدانه خانوارها هفته آینده به حسابشان واریز خواهد شد  به گزارش خبرنگار مهر، محمود احمدی نژاد در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر که هفته آینده نشست […]

13911125000364_PhotoAشهریاریها : رئیس جمهور با اعلام این خبر که هفته آینده در یک نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ می دهد، گفت: عیدانه خانوارها هفته آینده به حسابشان واریز خواهد شد

 به گزارش خبرنگار مهر، محمود احمدی نژاد در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر که هفته آینده نشست خبری خواهد داشت، اعلام کرد: عیدانه مردم هفته آینده به حساب آنان واریز خواهد شد.

احمدی نژاد در پاسخ به این سوال که توقع دولت از سازمان میراث فرهنگی در ایام نوروز چیست؟ گفت: انتظار از این سازمان زیاد داریم و در سالها گذشته نیز جشنواره هایی برگزار شده و امیدواریم امسال شاهد ابتکارات جدیدتری باشیم.

رئیس جمهور که به سرعت در حال ترک حیاط ریاست جمهوری بود به خبرنگاران گفت: یکشنبه یا دوشنبه هفته آینده به سوالاتتان پاسخ می دهم.

احمدی نژاد همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید آیا قرار است به کشورهای آفریقایی سفر کنید، گفت: چند کشور از ما دعوت کرده اند و در  حال هماهنگی هستیم و احتمالا در آینده به این کشورها سفر خواهیم کرد.