شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۳ مهر ۹۸

عملکرد هیات ورزشهای همگانی شهرستان شهریار در کشور نمونه است

به روز شده در ۲۱ فروردین ۱۳۹۸

شهریاریها : مراسم قدردانی از مسئولین هیات ورزشهای همگانی شهرستان شهریار چهارشنبه بیست و یکم فروردین ماه مصادف با ولادت حضرت ابوالفضل عباس(ع) و روز جانباز با حضور صیفوری رئیس و محمودی معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار در محل سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر رهگذر رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان شهریار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خیر مقدم به مسئولین و همکاران گزارشی از عملکرد ۳ ساله خود در هیات ورزشهای همگانی شهرستان و تشریح وضعیت قبلی و فعلی این هیات ارائه نمودند.

رهگذر در سخنان خود از مهمترین اقدامات در این مدت موارد ذیل را عنوان کرد؛
_ساماندهی نیروی انسانی و انتخاب کارشناسی و هدفمند مسئولین شایسته کمیته های تخصصی تابعه در هیات
_شناساندن جایگاه و وظایف هیات و هویت سازی آن برای مسئولین شهرستان
_شفاف سازی و نظام مندی درآمدها و هزینه ها
_برگزاری نظامند دوره های آموزشی در جهت ارتقای علمی و تخصصی ورزشکاران
_برگزاری برنامه های متنوع ورزشی برای تمام اقشار مختلف جامعه در جهت افزایش سطح سلامت روح و جسم افراد و نشاط اجتماعی
_برگزاری اولین المپیاد ورزشهای همگانی با عنوان ۷ شهر ۷ رشته در شهرستان شهریار

رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان شهریار در ادامه افزود این هیات اکنون با ۲۰ کمیته فعال ورزشی و عملکرد مناسب خود در حوزه های مختلف در سطح کشور به عنوان یک هیات شهرستانی نمونه مطرح می باشد و این مهم بدون مشارکت مردم ورزشکار و ورزش دوست شهرستان شهریار و حمایت مدیران توانمند همچون جناب صیفوری و دیگر همکاران وی در اداره ورزش و جوانان شهرستان، مدیران و مسئولین شهرستان و شهری امکانپذیر نبوده است و این مراسم فرصتی مغتنم است تا بتوانم از آنها و همچنین همکاران خود در هیات ورزشهای همگانی شهرستان تشکر و قدردانی نمایم.

دکتر رهگذر در انتهای مراسم ضمن اهدای لوح های سپاس به ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار، معاون اداره ورزش و جوانان، نائب رئیس، دبیر، مسئولین کمیته های تابعه و دیگر همکاران خود بابت کاستی ها در طول مدت تصدی ریاست این پست عذرخواهی نمود و از خانواده بزرگ هیات ورزشهای همگانی شهرستان شهریار خداحافظی کرد.

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...