علیرضا دبیر: اردوهای تیم ملی روزی ۱۵ میلیون تومان هزینه دارد
علیرضا دبیر: اردوهای تیم ملی روزی ۱۵ میلیون تومان هزینه دارد

رئیس فدراسیون کشتی گفت: برگزاری اردوهای تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان روزی ۱۵ میلیون تومان هزینه دارد. شهریاریها، نخستین سمینار عمومی رؤسا و نواب رئیس هیأت‌های کشتی استان های سراسر کشور، امروز در محل سالن قاسم فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد. علیرضا دبیر در حاشیه این نشست در مورد مسائل جاری و […]

رئیس فدراسیون کشتی گفت: برگزاری اردوهای تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان روزی ۱۵ میلیون تومان هزینه دارد.

شهریاریها، نخستین سمینار عمومی رؤسا و نواب رئیس هیأت‌های کشتی استان های سراسر کشور، امروز در محل سالن قاسم فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

علیرضا دبیر در حاشیه این نشست در مورد مسائل جاری و عملکرد چند ماهه فدراسیون کشتی در مدت زمان حضورش گفت: یکی از هزینه های جاری فدراسیون برگزاری اردوهاست و به طور مثال، برگزاری اردوهای تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان روزی ۱۵ میلیون تومان هزینه دارد.

رئیس فدراسیون کشتی ادامه داد: در نظر داریم اردوهای تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی را به صورت متناوب در شهرستان ها برگزار کنیم. بعد از المپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز مسابقات قهرمانی کشور ملاک اولیه انتخاب تیم های ملی خواهد بود و امیدارم که سال آینده این رقابت ها با کیفیت بیشتر و با حضور تمامی مدعیان برگزار شود.

وی در پایان در مورد کشتی بانوان نیز تصریح کرد: برای آموزش مربیان در این رشته از مربی خارجی استفاده خواهیم کرد.

در ادامه در این جلسه مقرر شد که از ظرفیت کامل استان ها به ویژه استانداری، صدا و سیما، فرمانداری، سازمان ها، نهادها و ارگان های نظامی برای انجام برنامه های کشتی استفاده شود و سفر به استان ها نیز در دستور کار مسئولان فدراسیون کشتی قرار گیرد.