شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۲ شهریور ۹۸

طی یک سال گذشته تعدیل نیرو و تعطیلی مراکز صنعتی در شهریار نداشتیم

به روز شده در ۵ مرداد ۱۳۹۸

شهریاریها :طاهری فرماندار شهرستان شهریارفرماندار شهریار گفت: طی یک سال گذشته تعدیل نیرو و تعطیلی مراکز صنعتی در شهریار نداشتیم.

نوراله طاهری نقش ارزش افزوده در اجرای پروژه‌های ساخت مدارس را مهم خواند و در این باره اظهار داشت: بحث ارزش افزوده نه تنها در حوزه‌های مختلف عمرانی از قبیل ساخت پل، اماکن ورزشی، روشنایی جاده و خیابان‌ها و… تأثیر چشمگیری داشته بلکه در حوزه آموزشی نیز این رقم قابل توجه بوده و تخصیص ارزش افزوده در نوسازی و ساخت مدارس کمک قابل توجهی به این بخش داشته است.

وی به تدابیر سخت برای ساخت وسازهای غیر مجاز در زمینه باغات و مزارع کشاورزی اشاره کرد و افزود: دلالان حوزه ساخت و سازهای غیر مجاز در اصل سرمایه‌های شهر را نشانه گرفته و عملکرد آنها از بین رفتن باغات و مزارعی است که امنیت غذایی منطقه و کشور را تأمین می‌کنند که در همین راستا فرمانداری شهرستان شهریار برنامه گسترده‌ای برای مقابله با این گونه افراد در پیش گرفته و در یک سال گذشته موفقیت‌های خوبی را در این زمینه داشته‌ایم.

طاهری اضافه کرد: متأسفانه در بحث ساخت و سازهای غیر مجاز و حریم فروشی‌ها، دلالان حوزه باغ در شهریار، با خرید باغاتی که مساحت زیاد دارند به قیمت پایین و خرد کردن و ساخت و ساز در آنها سرمایه‌های نجومی به دست آورده‌اند که این مورد قابل قبول نیست و به طور جدی با متخلفان برخورد خواهد شد.

وی گفت: در یک سال گذشته در شهرستان شهریار ما هیچ مراکز تولیدی و صنعتی که تعدیل نیرو داشته و تعطیل شود را نداشتیم و فرمانداری برنامه‌های خوبی را در راستای حمایت از صنعت و تولیدکنندگان داشته است.

نماینده عالی دولت در شهریار ادامه داد: حضور مسئولان در مراکز تولیدی و صنعتی و شنیدن خواسته‌ها و نیازهای این افراد، یکی از برنامه‌های خوبی که از سال گذشته برای رفع موانع تولید در دستور کار فرمانداری قرار گرفته و نتایج ارزشمندی را برای فعالان این حوزه داشته است.

وی تصریح کرد: خوشحالیم که تمامی صنعتگران و تولید کنندگان ما با نشاط و امیدواری در تلاش هستند که رونق تولید و توسعه مراکز خود را پیش ببرند.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...