ضرورت اجرای پروژه زیرگذرو روگذر در سه راه آدران

شهریاریها به نقل از روابط عمومی فرمانداری این شهرستان، یونس نوبخت اظهار داشت: در این راستا و به منظور مرتفع شدن معضل ترافیک این منطقه لازم است تا این پروژه‌ها هر چه سریع‌تر اجرایی شود. وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با حضور مسئولان ذیربط اجرای تقاطع غیر همسطح در سه راه آدران در […]

13920230000670_PhotoAشهریاریها به نقل از روابط عمومی فرمانداری این شهرستان، یونس نوبخت اظهار داشت: در این راستا و به منظور مرتفع شدن معضل ترافیک این منطقه لازم است تا این پروژه‌ها هر چه سریع‌تر اجرایی شود.

وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با حضور مسئولان ذیربط اجرای تقاطع غیر همسطح در سه راه آدران در شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان بهارستان بررسی شد.

این مسئول با اشاره به برگزاری جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان بهارستان خاطرنشان کرد: این مهم به منظور بررسی و برطرف کردن موانع ترافیک، بهبود و روان‌سازی حمل و نقل و پاسخگویی دستگاه‌ها در خصوص مشکلات موجود و اتخاذ تدابیر لازم جهت اجرای پروژه زیرگذر و رو گذر سه راه آدران برگزار شد.

به گفته نوبخت در این راستا مقرر شد درباره رعایت ساز و کارهایی فنی و اجرایی پروژه، بررسی و مطالعات کارشناسی دقیق انجام گرفته و اجرای پروژه بدون کوچکترین اختلال در تردد انجام شود.

همچنین شهرداری و مشاور پروژه موظف شدند با اخذ نظریه بلامانع اجرا، از دستگاه‌های خدمات‌رسان و سایر دستگاه‌های مرتبط موانع اجرا را مرتفع کنند.