صادق کولیوند شهردار شهر قدس شد
صادق کولیوند شهردار شهر قدس شد

شهریاریها به نقل ازاداره روابط عمومی شهرداری قدس طی آیینی که صبح امروز مورخ ۱۷/۷/۹۲ با حضور اعضای شورای اسلامی شهرقدس، مدیران عامل سازمانها، معاونین شهرداری و مسئولین واحدها در سالن جلسات شهرداری قدس برگزارشد، محمد صادق کولیوند رسما تا صدور حکم نهایی از سوی وزارت کشور، به عنوان سرپرست شهرداری قدس منصوب و کار […]

pict ure 005_20110531شهریاریها به نقل ازاداره روابط عمومی شهرداری قدس طی آیینی که صبح امروز مورخ ۱۷/۷/۹۲ با حضور اعضای شورای اسلامی شهرقدس، مدیران عامل سازمانها، معاونین شهرداری و مسئولین واحدها در سالن جلسات شهرداری قدس برگزارشد، محمد صادق کولیوند رسما تا صدور حکم نهایی از سوی وزارت کشور، به عنوان سرپرست شهرداری قدس منصوب و کار خود را آغاز کرد.

در ابتدای این مراسم رییس شورای اسلامی شهرقدس اظهار داشت :ما در مجموعه شورای اسلامی از زحمات   آجرلو که در این مدت   سکاندار شهرداری بودند که درواقع دستاوردهای بسیار خوبی هم داشته اند تقدیر و تشکر میکنیم و امیدواریم که تداوم آن را در زمان آقای کولیوند نیز داشته باشیم.

خدابخش محمد زاده پودینه افزود: تمام هدف ما خدمت به مردم فهیم و پر شور شهرقدسی میباشد که از همکارانم در مجموعه شهرداری تقاضا دارم تا با همفکری و همدلی در کنار شهردار منتخب برای رسیدن به اهداف شهرداری که ارائه خدمات هرچه مطلوبتر به شهروندان میباشد، تلاش نمایند.

 در ادامه مصطفی آجر لو گفت: از حسن انتخاب و اعتمادی که مجموعه شورای اسلامی شهرقدس در این مدت   کوتاه بر ما داشتند، تقدیر و تشکر میکنیم ما نیز سعی نمودیم تا زمان تودیع و معارفه نهایی پر توان نسبت به   انجام کارها اقدام نمایم.

وی افزود بنده در تمام این مدت دفعتا با آقای کولیوند نیز تماس داشته و اهداف و برنامه های ایشان را پیگیری و براساس برنامه های وی نسبت به انجام کارها اقدام نمودیم.

آجرلو تصریح کرد: در شرایط کنونی آقای کولیوند که از بدنه شهرداری محسوب میشود، گزینه بسیار مناسبی برای شهرداری بوده و مانیز در کنار ایشان سعی میکنیم برای به ثمر رسیدن اهداف شهرداری از هیچ تلاشی فرو گذار نشویم.

پس از ایشان کولیوند شهردار منتخب اعضای شورای اسلامی شهرقدس نیز ضمن تقدیر و شکر از انتخاب و اعتماد اعضای شورای اسلامی ، افزود: هدف ما کار کردن و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان است که امیدواریم همه ی همکاران و دوستان دست در دست هم به منظور خدمت به شهروندان تلاش نماییم.