شیخ ویسی: اعتصاب کردیم تا به ما پول بدهند
شیخ ویسی: اعتصاب کردیم تا به ما پول بدهند

شهریاریها : وحید شیخ ویسی در مورد مشکلات مالی و اعتصاب از روز پنجشنبه می‌گوید: مشکل که مربوط به امروز و دیروز نمی‌شود، خیلی وقت است پول نگرفته‌ایم آنقدر پول دستی به هم قرض دادیم، پول‌هایمان تمام شده و کادر به استخوان رسیده. بعضی از بچه‌ها پول بنزین ندارند که بخواهد سر تمرین بیایند. یکسری […]

۱۳۹۳۱۰۱۴۰۰۰۱۵۷_PhotoAشهریاریها : وحید شیخ ویسی در مورد مشکلات مالی و اعتصاب از روز پنجشنبه می‌گوید: مشکل که مربوط به امروز و دیروز نمی‌شود، خیلی وقت است پول نگرفته‌ایم آنقدر پول دستی به هم قرض دادیم، پول‌هایمان تمام شده و کادر به استخوان رسیده. بعضی از بچه‌ها پول بنزین ندارند که بخواهد سر تمرین بیایند. یکسری در خریدن استوک هم مشکل دارند خود من ترجیح می‌دهم به جای تهیه وسایل اولیه ورزشی پولم را برای پر کردن باک ماشین کنار بگذارم. بچه‌های خوابگاهمان شرایط سختی دارند.

او در همین باره ادامه داد: نمی شود با این مشکلات سر کرد و اگر اینگونه شود شرایط سخت‌تر می‌شود. به هر حال ما چند وقتی دیگر بازی های آسیایی را در پیش داریم. اینطور که ما شنیده‌ایم قرار است تا ۲ روز پول ها را بدهند. در قرارداد خیلی از بچه ها ذکر شده بود که باید تا نیم فصل ۵۰، ۶۰ درصد بگیرند. من نمی دانم که قرار شده چقدر پول به حساب ما بریزند. آخرین دریافتی ما قبل از بازی با الاهلی بوده آن دفعه هم اعتصاب کردیم تا اینکه پول به ما دادند و این سری هم دقیقا اعتصاب کردیم و قرار است پول به ما بدهند. این خوب نیست، نباید اینگونه ما و باشگاه بدعادت شویم.

دروازه بان نفت تهران در مورد اینکه امروز بعد از ۲ روز اعتصاب تمرین انجام دادند نظرش را اینگونه بیان کرد: امروز به هرحال سر تمرین آمدیم و با صحبت های کادرفنی ترجیح دادیم تمرین کردیم تا بازی سخت تراکتورسازی را به خوبی پشت سر بگذاریم. خود آقای منصوریان آمد با ما صحبت کرد و تمام مربیان در جریان این مساله بودند.

وی در مورد اینکه علی منصوریان با پستی که در اینستاگرام خود که عکسی بود در حال خوردن صبحانه با بازیکنان جوانش آیا به بازیکنان باتجربه این تیم بابت اعتصاب کنایه زده یا خیر می‌گوید: نه اصلا اینطورنیست. هر روز یکی از اعضای کادرفنی در خوابگاه با بازیکنان جوان تیم صبحانه می‌خورد و لابد امروز نوبت خود علی آقا بوده است.

بازیکن نفت در مورد دیدار با تراکتورسازی اینگونه توضیح می‌دهد: شاید از لحاظ روحی شرایطمان عجیب غریب باشد اما از لحاظ فنی در ۳ بازی اخیر نشان داده ایم که نفت به روزهای خوبش برگشته در دیدار با تراکتور مصمم به پیروزی هستیم و همچنان باید به عنوان یک مدعی به کارمان ادامه دهیم، این تیم مربی بزرگی به اسم قلعه‌نویی و تماشاگران خوبی دارد ولی ما به گرفتن نتیجه خوب فکر می کنیم.

شیخ ویسی در پایان افزود: از آقای زیوری پزشک نفت تشکر می کنم زیرا در بازی قبلی ناراحتی کوچکی داشتم که مداوایم کرد.