شوک بوکس به کاروان ایران حذف روزبهانی در دور نخست!
شوک بوکس به کاروان ایران حذف روزبهانی در دور نخست!

شهریاریها : تنها نماینده بوکس ایران در رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ با باخت در نخستین مصاف خود از دور رقابت‌ها کنار رفت. احسان روزبهانی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم بوکس ایران در نخستین مبارزه خود در رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو مقابل پیتر مولنبرگ دارنده مدال نقره اروپا و نفر پنجم رده‌بندی جهانی از هلند به روی رینگ […]

۱۷۸۵۶۹_۵۹۷شهریاریها : تنها نماینده بوکس ایران در رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ با باخت در نخستین مصاف خود از دور رقابت‌ها کنار رفت.

احسان روزبهانی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم بوکس ایران در نخستین مبارزه خود در رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو مقابل پیتر مولنبرگ دارنده مدال نقره اروپا و نفر پنجم رده‌بندی جهانی از هلند به روی رینگ رفت و در پایان در سه راند متوالی با نتیجه ۲۹ بر ۲۸ شکست خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد.

این نتیجه در حالی بدست آمد که روزبهانی به نحوه قضاوت داوران و بالا رفتن دست مولنبرگ به عنوان فرد پیروز اعتراض داشت.مولنبرگ ۲۸ ساله مدال نقره اروپا و مدال طلای ارتش‌های جهان را در کارنامه خود دارد.احسان روزبهانی تنها نماینده بوکس ایران در رقابت‌های المپیک ریو بود که با این باخت خداحافظی زودهنگامی از المپیک داشت.

همچنین احسان روزبهانی پنجاه و پنجمین نماینده بوکس ایران در ادوار مختلف المپیک بود و با حذف او از این رقابت‌ها، بوکس ایران همچنان در حسرت مدال المپیک باقی ماند.