شهریار میزبان اولین دوره لیگ بدنسازی و پرورش اندام ایران شد
شهریار میزبان اولین دوره لیگ بدنسازی و پرورش اندام ایران شد
شهریاریها - شهرستان شهریار میزبان مسابقات لیگ بدنسازی و پرورش اندام، جام بیت اله عباسپور برای نخستین بار برگزار میشود شد.

به گزارش شهریاریها ،با حضور مسئولان، قهرمانان، پیشکسوتان و نمایندگان باشگاهها مراسم قرعه کشی اولین دوره لیگ بدنسازی و پرورش اندام برگزار شد تا همه تیم‌ها رقبای خود را برای صعود به دور نهایی بشناسند.

فرهاد عزیزی رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان شهریار با بیان اینکه؛ با توجه به دریافت مجوز برگزاری مسابقات دور رفت در شهرستان شهریار در استان تهران، مسابقات هر دو گروه الف و ب روز پنجشنبه 21 بهمن ماه به میزبانی باشگاه FA شهریار در سالن اردوگاه شهید منتظری برگزار شود. بر این اساس مسابقات گروه ب صبح روز پنجشنبه و مسابقات گروه الف بعدازظهر روز پنجشنبه انجام می شود.

گفتنی است اولین دوره این مسابقات با نام جام زنده یاد بیت اله عباسپور و به میزبانی شهرستان شهریار برگزار خواهد شد. با حضور مدیران عامل باشگاه‌های حاضر در لیگ بدنسازی و پرورش اندام، نشست هماهنگی این مسابقات با حضور رئیس و سرپرست دبیری فدراسیون، نماینده کمیته فنی، سخنگوی فدراسیون، سرپرست برگزاری مسابقات لیگ، روسای هیئت‌ها برگزار شد.

همچنین وزن کشی و قدکشی در رشته های فیزیک کلاسیک و بادی کلاسیک یک روز قبل از مسابقات یعنی روز چهارشنبه 20 بهمن ماه صورت می گیرد.

با توافقات صورت گرفته در نشست امروز در رشته فیزیک کلاسیک 5 کیلوگرم و در رشته بادی کلاسیک 3 کیلوگرم ارفاق وزنی مدنظر قرار می گیرد.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان شهریار در خاتمه عنوان کرد فدراسیون میزبانی اولین دوره لیگ سراسری کشور را به ما سپرده است. امیدوارم با توجه به اعتمادی که به ما شده، میزبان خوبی باشیم.