شهروندان تهرانی بطور رایگان معاینه شهروندان تهرانی بطور رایگان معاینه پزشکی می شوندپزشکی می شوند
شهروندان تهرانی بطور رایگان معاینه شهروندان تهرانی بطور رایگان معاینه پزشکی می شوندپزشکی می شوند

گروه پزشکی شهریاریها : شهروندان تهرانی از هجدهم فروردین- همزمان با روز جهانی بهداشت می توانند با مراجعه به محل دهکده سلامت (واقع در خیابان ولیعصر- در اصلی پارک ملت) از معاینه رایگان پزشکی بهره مند شوند. ˈپیام احمدی کاشانیˈ مدیر روابط عمومی بیمارستان رجایی تهران به ایرنا گفت: با همکاری معاونت بهداشتی منطقه 3 […]

0A0161708گروه پزشکی شهریاریها : شهروندان تهرانی از هجدهم فروردین- همزمان با روز جهانی بهداشت می توانند با مراجعه به محل دهکده سلامت (واقع در خیابان ولیعصر- در اصلی پارک ملت) از معاینه رایگان پزشکی بهره مند شوند.

ˈپیام احمدی کاشانیˈ مدیر روابط عمومی بیمارستان رجایی تهران به ایرنا گفت: با همکاری معاونت بهداشتی منطقه 3 شهرداری تهران و حوزه مقاومت بسیج دانشگاه علوم پزشکی تهران فردا ˈدهکده سلامتˈ برپا می شود که 9 غرفه آن به بیمارستان رجایی تهران اختصاص دارد.

وی افزود: در این غرفه ها تست غربالگری فشارخون و قند از مردم صورت می گیرد در صورتیکه فشارخون افراد معمولی باشد توصیه های پیشگیرانه دریافت می کنند و اگر فشارخون بالا داشته باشند برای آنان دارو تجویز می شود.

مدیر روابط عمومی بیمارستان رجایی تهران تاکید کرد متخصصان مربوطه در محل دهکده سلامت از هفت صبح تا 19 شب توصیه های لازم را به مردم ارایه می کنند.

احمدی کاشانی اضافه کرد: همچنین کلینیک پیشگیری سلامت شامل متخصصان پزشک اجتماعی، تغذیه و روانشناسی فردا شهروندان را ویزیت می کنند و درصورت نیاز بیماران را به بیمارستان رجایی ارجاع می دهند.

وی گفت: همچنین پمفلت ها و کتاب های آموزشی درمورد فشارخون بین مردم توزیع خواهد شد.

فشارخون زائران حرم عبدالعظیم حسنی نیز طی هفته سلامت -18 تا 24 فروردین ماه جاری- از سوی شبکه بهداشت شهرستان ری کنترل می شود.