شرکت توزیع برق البرز با عدم برنامه ریزی مردم را در تنگنا قرار ندهد

شهریاریها : محمدعلی نجفی صبح امروز در شورای گفت‌و‌گو دولت و بخش خصوصی، اظهار داشت: مرکز نمایشگاهی و پایانه صادراتی در جهت حمایت از بخش خصوصی بزودی راه اندازی می شود. استاندار البرز در صحبت‌های خود به قطعی برق چند روز گذشته در استان البرز اشاره کرد و افزود: شرکت توزیع برق استان البرز با […]

شهریاریها : محمدعلی نجفی صبح امروز در شورای گفت‌و‌گو دولت و بخش خصوصی، اظهار داشت: مرکز نمایشگاهی و پایانه صادراتی در جهت حمایت از بخش خصوصی بزودی راه اندازی می شود.

استاندار البرز در صحبت‌های خود به قطعی برق چند روز گذشته در استان البرز اشاره کرد و افزود: شرکت توزیع برق استان البرز با عدم برنامه ریزی دقیق، مردم و تولیدکنندگان را در تنگنا قرار ندهد.

وی با تاکید بر اینکه بخش خصوصی و بویژه اتاق بازرگانی هر قدر قدرتمند عمل کند انگیزه جلب و جذب تعامل سایر کشورها را به این سو ایجاد خواهد کرد، ادامه داد: توفیقات ارزشمندی در حوزه اشتغال استان حاصل شده ولی تا کسب رضایت مردم همچنان با قدرت حرکت می کنیم.

نجفی با بیان اینکه همواره باید از بخش خصوصی حمایت شود، اضافه کرد: علاوه بر حمایت جدی از بخش خصوصی، نظارت بر روند فعالیت های آنها نیز در دستور کار است.