شادترین شهرهای جهان؛ اینفوگراف
شادترین شهرهای جهان؛ اینفوگراف

شهریاریها : چند بار این حس را داشته‌اید که وقت آن رسیده که به جایی دورافتاده سفر کنید تا چند روزی در آرامش و بدون نگرانی و اضطراب،‌ لحظات شادی را سپری کنید؟ براساس گزارش دیلی‌اینفوگرافیک، یافتن جایی که بتوان برای چند روز یا برای ادامه زندگی در آرامش و شادی زندگی کرد،‌در این جهان […]

شهریاریها : چند بار این حس را داشته‌اید که وقت آن رسیده که به جایی دورافتاده سفر کنید تا چند روزی در آرامش و بدون نگرانی و اضطراب،‌ لحظات شادی را سپری کنید؟

براساس گزارش دیلی‌اینفوگرافیک، یافتن جایی که بتوان برای چند روز یا برای ادامه زندگی در آرامش و شادی زندگی کرد،‌در این جهان که ناپایداری و تحول لحظه به لحظه در آن افزایش پیدا می‌کندف‌چندان کار آسانی به نظر نمی‌آید.

اما شاید آشنایی با مکان‌هایی که نسبت به دیگر نقاط جهان وضعیت بهتری دارند، یا دست کم به عنوان شاد‌ترین شهرهای جهان شناخته شده‌اند، بتواند به نقشه شما برای سفر به جایی آرام و به دور از دغدغه کمک کند.

در این اینفوگرافی 10 شهر شاد جهان را که بر اساس نظرسنجی عمومی و با امتیاز دهی به شاخص‌هایی از قبیل میزان فضاهای خارجی، مناطق فرهنگی، مراکز خرید، اجراهای هنری و سرگرمی رتبه‌بندی شده‌اند را مشاهده می‌کنید:

 

اینفوگرافیک