سیدمهدی رحمتی به تیم پیکان پیوست
سیدمهدی رحمتی به تیم پیکان پیوست

شهریاریها : دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تهران که پیشینه حضور در تیم ملی ایران را هم دارد، با عقد قرارداد یکساله به تیم فوتبال پیکان پیوست. این اتفاق درحالی رخ داد که رحمتی صبح امروز دلخوری خود را از مسئولان باشگاه استقلال اعلام کرده بود. به گزارش خبرنگار مهر، پس از آنکه سیدمهدی رحمتی اعلام […]

IMG16194907شهریاریها : دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تهران که پیشینه حضور در تیم ملی ایران را هم دارد، با عقد قرارداد یکساله به تیم فوتبال پیکان پیوست. این اتفاق درحالی رخ داد که رحمتی صبح امروز دلخوری خود را از مسئولان باشگاه استقلال اعلام کرده بود.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از آنکه سیدمهدی رحمتی اعلام کرده بود مسئولان باشگاه استقلال حتی با او 10 دقیقه هم برای فصل بعد صحبت نکرده‌اند، این دروازه‌بان با عدم تمدید قراردادش، با قراردادی یک ساله به تیم فوتبال پیکان پیوست.

رضا رهقی سرپرست تیم فوتبال پیکان این موضوع را هم تائید کرد.

سیدمهدی رحمتی که سال 1384 مدتی را برای تیم استقلال بازی کرد، در فاصله زمانی 6 سال در تیم‌های مس کرمان و سپاهان اصفهان حضور یافت اما در نهایت سال 90 به استقلال بازگشت و در این مدت عملکرد خوبی در این تیم داشت.

این دروازه‌بان در اول بهمن‌ماه سال 91 از تیم ملی خداحافظی کرد اما بعدها خواستار بازگشت به تیم ملی شد، هرچند به دلیل اختلاف با کارلوس کی‌روش، شانس حضور در جام جهانی 2014 برزیل را هم از دست داد.