سرپرست فرمانداری شهریار معارفه شد
سرپرست فرمانداری شهریار معارفه شد

شهریاریها : طی حکمی از سوی استاندار تهران، فرمانداران قدیم و جدید شهرستان شهریار در حالی تودیع و معارفه شدند که فرماندار پیشین در مراسم حضور نداشت و خبرنگاران نیز دعوت نشده بودند. به گزارش خبرنگار مهر، بعدازظهر امروز با حضور چاوشی معاوون سیاسی استانداری تهران، ائمه جمعه و مسئولین ادارات و نهادهای دولتی، آیین […]

81315981-5956897شهریاریها : طی حکمی از سوی استاندار تهران، فرمانداران قدیم و جدید شهرستان شهریار در حالی تودیع و معارفه شدند که فرماندار پیشین در مراسم حضور نداشت و خبرنگاران نیز دعوت نشده بودند.

به گزارش خبرنگار مهر، بعدازظهر امروز با حضور چاوشی معاوون سیاسی استانداری تهران، ائمه جمعه و مسئولین ادارات و نهادهای دولتی، آیین تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید شهرستان شهریار برگزار شد.

در این مراسم طی حکمی از سوی استاندار تهران، همت الله هادیزاده که در دوم آذرماه سال 92 با حکم سید حسین هاشمی به فرمانداری شهریار منصوب شده بود، پس از 13 ماه فعالیت در این دستگاه دولتی تودیع و محمدرضا یوسفی مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استانداری تهران به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان شهریار معرفی شد.