سرپرست جدید فرمانداری شهریار معارفه شد
سرپرست جدید فرمانداری شهریار معارفه شد
شهریاریها - آئین تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان شهریار با حضور معاونین استاندار و سایر مسئولان برگزار شد.

به گزارش شهریاریها ، روز شنبه با حضور سید عباس جوهری معاون سیاسی استاندار، شفیقی معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی استاندار، غراوی سرپرست معاون هماهنگی امور عمرانی ،حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حسینی نوری امام جمعه شهریار، حق وردی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،عسگری پور دادستان، امامی رئیس دادگستری،اعضای شورای تامین، ائمه محترم جمعه،معاونین فرماندار،بخشداران، شهرداران و مسئولین استانی، جمعی از خانواده شهدا و اصحاب رسانه آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان شهریار برگزار شد.

گفتنی است که طی این مراسم از امیر عباس شفیع زاده تکریم و اعطای حکم مسئولیت علیرضا فاتحی نژاد  که از مدیران با سابقه، متعهد،متخصص و جهادی است به عنوان فرماندار،فرمانداری ویژه شهرستان شهریار صورت گرفت.

در ادامه معاون سیاسی استاندار تهران گفت: در این مدت که اقای شفیع زاده معارفه و تصدی فرمانداری را عهده دار شدند ، از تلاش ها و زحمات ایشان تقدیر می شود.

وی از مجموعه شهرستان و همه ادارات و دستگاه ها و اعضای شورای تامین به دلیل همکاری و همدلی موجود در شهرستان تقدیر و تشکر کرد و برای فاتحی نژاد به عنوان فرماندار شهرستان شهریار که از بدنه مجموعه وزارت کشور است، آرزوی موفقیت کرد.

معاون سیاسی استاندار تهران پس از برگزاری مراسم تکریم و معارفه با حضور بر سر مزار مطهر شهدای انقلاب اسلامی در گلزار شهدای امامزاده اسماعیل(ع) این شهرستان با قرائت فاتحه ادای احترام نمود.