شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ شهریور ۹۸

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهریار: تلاش برای روند روبه رشد ورزش ضروریست

به روز شده در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

شهریاریها : علیرضا صیفوری گفت: تلاش برای روند روبه رشد ورزش این شهرستان ضروریست و باید با بهره مندی از توانمندی ها زمینه حضور تیم های ورزشی را در رقابت های مختلف فراهم کنیم.

 سرپرست اداره ورزش و جوانان در اولین نشست مشترک با هیات های ورزشی گفت: شهریار در چندین سال گذشته پیشرفت چشمگیری را در ورزش داشته و به یکی از بازوان قدرتمند استان در ورزش تبدیل شده و در اکثر رشته ها از برترین شهرستان هاست و ورزشکاران این شهرستان در مسابقات استانی و کشوری گوی سبقت را از دیگر شهرستان ها ربوده اند.
وی افزود: فعالیت در اکثر رشته های ورزشی در بخش بانوان و آقایان نیز از افتخارات این شهرستان است و اداره ورزش و جوانان قدردان رؤسای هیئت های ورزشی می باشد که خالصانه و صادقه تمام تلاش خود را در رشد بیشتر ورزش شهرستان بکار برده اند.
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار ادامه داد: اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند در تمامی رشته های ورزشی فعال باشد و مردم این شهرستان بتوانند در هر رشته ورزشی که علاقه مند هستند، فعالیت کنند.
صیفوری افزود: در حال حاضر ۳۹ هیئت ورزشی در دو بخش آقایان و بانوان در شهریار فعالیت می کنند و آمادگی این را دارند که از نوجوانان و جوانان شهرستان در این ۳۹ رشته ورزشی ثبت نام کنند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریاردر پایان گفت: امیدواریم هیئت های ورزشی شهرستان با ارائه برنامه های مدون در ارتقاء ورزش شهرستان تلاش مضاعفی داشته باشند.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...