سالن ورزشی جوانمردان اندیشه افتتاح شد
سالن ورزشی جوانمردان اندیشه افتتاح شد

شهریاریها : رئیس شورای اسلامی شهر اندیشه گفت: سالن ورزشی جوانمردان اندیشه در فاز پنج این منطقه با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان به بهره برداری رسید. غلامرضا سرآبادانی در گفت و گو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به عزم مدیریت شهری این منطقه برای توسعه امکانات و زیرساخت های ورزشی اظهار داشت: هر آنچه […]

DSC_7495شهریاریها : رئیس شورای اسلامی شهر اندیشه گفت: سالن ورزشی جوانمردان اندیشه در فاز پنج این منطقه با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

غلامرضا سرآبادانی در گفت و گو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به عزم مدیریت شهری این منطقه برای توسعه امکانات و زیرساخت های ورزشی اظهار داشت: هر آنچه در عرصه ورزشی هزینه شود، به همان میزان آسیب های اجتماعی کاهش و سلامت اجتماعی تقویت خواهد شد.

وی افزود: شهر جدید اندیشه از توانمندی های های بالقوه بسیاری برخوردار است که با توسعه امکانات ورزشی، زمینه و بستر شکوفایی هر چه مطلوب تر استعداد های جوانان و نوجوانان علاقه مند به ورزش در این خطه، فراهم خواهد شد.

سرآبادانی گفت: مجموعه مدیریت شهری، طرح ها و برنامه های متعددی را تعریف و اجرایی کرده که احداث سالن ورزشی جوانمردان با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان از نمونه های آن به شمار می رود.

وی افزود: این سالن برای انجام و ارائه خدمات در رشته های ورزشی توپی و رزمی احداث و در کنار آن، فضای مناسبی نیز ساخته شده تا علاقه مندان به رشته ژیمناستیک و کشتی، فعالیت های ورزشی مورد علاقه را دنبال کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر اندیشه عنوان کرد: مجموعه ورزشی ولایت از دیگر طرح های اولویت دار بود که مدت ها پیش به بهره برداری رسید اما زیرساخت های لازم در آن تعیین نشده بود.

وی افزود: بهره برداری از این پروژه در گذشته، جنبه نمادین داشت که در حال حاضر کمبودهای آن رفع شده و آماده ارائه خدمات است.

سرآبادانی در خاتمه یادآور شد: مجموعه ورزشی ولایت، مجموعه ای کامل است که امکان انجام فعالیت های متنوع ورزشی در رشته های گوناگون وجود دارد و احتمالا در آینده به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.