ساعی: تکواندو یک معلم و یاری دلسوز را از دست داد
ساعی: تکواندو یک معلم و یاری دلسوز را از دست داد
شهریاریها - مراسم تشییع پیکر مرحوم " رحیم صفائی" از پیشکسوتان خوش نام تکواندو ایران با حضور جامعه تکواندو و خانواده این مرحوم در خانه تکواندو برگزار شد.

به گزارش شهریاریها ،مراسم تشییع پیکر استاد فقید “رحیم صفایی” از داوران و مربیان بین المللی خوشنام تکواندو کشورمان که سال‌ها به عنوان دبیر کمیته داوران فدراسیون فعالیت می کرد، صبح امروز یکشنبه هشتم خرداد ماه با حضور مسئولان فدراسیون تکواندو، داوران ،مربیان ، پیشکسوتان، خانواده آن مرحوم و ورزشکاران در خانه تکواندو برگزار شد.

در مراسم تشییع پیکر،هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو درباره شخصیت این استاد فقید؛ عنوان کرد: در ابتدا به خانواده بزرگ تکواندو تسلیت می گویم. غم از دست دادن یک معلم، یار، همدمی دلسوز و یکی از بهترین های تکواندو ایران غم بزرگی است و امیدوارم هیچوقت شاهد از دست دادن بزرگان تکواندو نباشیم. در دوران بیماری این استاد بزرگ ۲ بار به دیدن مرحوم صفایی رفتم و هر ۲ بار حال خود را خوب توصیف کرد و با روحیه ای مثال زدنی امید به آینده ای بهتر داشت.

او ادامه داد: مرحوم صفایی امروز اینجا نیست اما یاد و خاطرش در ذهن ما خواهد ماند. امیدوارم اگر روزی از دنیا رفتیم به همین اندازه که زنده یاد صفایی محبوب بود، از ما به نیکی یاد شود.

همچنین محمد نوذری رئیس کمیته مسابقات در ادامه بیان کرد: مرحوم رحیم صفایی تا روز قبل از رقابت های آزاد تکواندو قهرمانی کشور دست از تلاش برای هماهنگی داوران حاضر در این رویداد نکشیده است و تا پیش از اینکه دعوت حق را لبیک بگوید، پای کار بود. برای دوستداران و خانواده این مرحوم از خداوند متعال صبر آرزومندم.

پیکر پیشکسوت تکواندو استاد صفائی در خانه تکواندو تشییع و عصر امروز ساعت 15 الی 17 در بهشت رضوان شهرستان شهریار به خاک سپرده خواهد شد.