ساعات کاری ادارات استان تهران با ۲ ساعت تأخیر آغاز می‌شود
ساعات کاری ادارات استان تهران با ۲ ساعت تأخیر آغاز می‌شود
معاون استاندار تهران از استمرار فعالیت دستگاه‌های اجرایی استان تهران با دوسوم ظرفیت کارکنان خبر داد و گفت: پس از شب های قدر ساعات کاری ادارات استان با دو ساعت تأخیر آغاز می‌شود.

به گزارش شهریاریها ، غلامرضا عباس پاشا صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت حضور کارکنان دستگاه‌های اجرایی اظهار داشت: مصوبه حضور دو سوم کارکنان دستگاه‌های اجرایی استمرار دارد و یک سوم کارکنان وظایف خود را به صورت دورکاری انجام دهند و در صورت عدم امکان انجام وظایف به صورت دورکاری با اعطای مرخصی به صورت نوبت بندی با اولویت بانوان دارای فرزند خردسال و کارکنان آسیب پذیر به ترتیب اقدام شود.

وی همچنین ادامه داد: در راستای استمرار مصوبه قبلی شروع ساعت کار کارکنان تا اطلاع ثانوی در استان تهران از ساعت ۷ تا ۱۴ خواهد بود و در شهرستان‌های استان تهران که روزهای پنجشنبه نیز به ارائه خدمت به مردم می‌پردازند، طبق روال گذشته ساعات کاری در روزهای عادی از ۷:۳۰ تا ۱۴ و روزهای پنجشنبه از ۷:۳۰ تا ۱۳ می‌باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران همچنین عنوان کرد: با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی و اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مدیریت مقابله با ویروس کرونا، حداکثر برنامه‌ریزی و تمهیدات لازم در راستای حفظ سرمایه انسانی به منظور پیشگیری و قطع زنجیره انتقال ویروس به عمل آید و خللی در روند خدمت‌رسانی به مردم ایجاد نشود.

عباس پاشا همچنین با اشاره به تغییر ساعات کاری ادارات و بانک‌ها در روزهای پس از شب قدر خاطرنشان کرد: به‌منظور توفیق بیشتر در احیا و شب‌زنده‌داری شب‌های قدر برای کارمندان دولتی پس از شب قدر ۱۹ و ۲۳ ساعات کاری ادارات با دو ساعت تأخیر آغاز می‌شود.