زهرا نعمتی برنده؛ جایزه «اسپورت‌آکورد»
زهرا نعمتی برنده؛ جایزه «اسپورت‌آکورد»

شهریاریها : نعمتی، دارنده مدال طلای رقابت‌های تیروکمان بازی‌های پارالمپیک لندن که چندی پیش از سوی کمیته بین‌المللی پارالمپیک به عنوان یکی از کاندیداهای دریافت جایزه “اسپورت‌آکورد” معرفی شده بود، امروز (چهارشنبه) موفق به دریافت این جایزه شد. این مراسم در حاشیه اجلاس کمیته بین‌المللی المپیک در سن‌پترزبورگ روسیه برگزار شد و در آن زهرا […]

13910614000825_PhotoAشهریاریها : نعمتی، دارنده مدال طلای رقابت‌های تیروکمان بازی‌های پارالمپیک لندن که چندی پیش از سوی کمیته بین‌المللی پارالمپیک به عنوان یکی از کاندیداهای دریافت جایزه “اسپورت‌آکورد” معرفی شده بود، امروز (چهارشنبه) موفق به دریافت این جایزه شد.

این مراسم در حاشیه اجلاس کمیته بین‌المللی المپیک در سن‌پترزبورگ روسیه برگزار شد و در آن زهرا نعمتی، تنها نماینده جامعه ورزشی المپیک و پارالمپیک ایران جایزه خود را دریافت کرد و سپس پیامی را در این مراسم خواند.

محمود خسروی‌وفا، نایب رییس کمیته ملی المپیک و رییس کمیته پارالمپیک نیز در این مراسم حضور داشت.

این جایزه از سوی سازمان “اسپورت آکورد” به فردی تعلق می‌گیرد که در عرصه ورزش و جامعه، فعالیت‌های قابل توجهی را انجام داده باشد. این سازمان هر ساله برترین مربیان و ورزشکاران جهان را در شش شاخصه معرفی و از آنها قدردانی می‌کند.

“اسپورت آکورد” که مقر آن در سوئیس است، نقش حمایتی را برای فدراسیون‌های بین‌المللی رشته‌های ورزش المپیک و پارالمپیک ایفا می‌کند و از اهداف آن می‌توان به ترویج ورزش در تمامی سطوح جامعه اشاره کرد.

منبع: ایسنا