شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ شهریور ۹۸

ری آلوده ترین و پردیس پاک ترین شهرستان استان تهران

به روز شده در ۲۹ آذر ۱۳۹۶

شهریاریها : معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ری آلوده ترین و پردیس پاک ترین شهرستان استان تهران بوده است.

محمد رستگاری ظهر سه شنبه در حاشیه بازدید خود از برخی ایستگاه های سنج آلودگی هوای استان تهران گفت: شهرستان ری میانگین شاخص این آلاینده ۱۸۴ آلوده ترین شهرستان استان تهران است و شهرستان پردیس  با شاخص ۱۰۶ دارای پایین ترین عدد  بوده است.

وی اضافه کرد: همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعت ۱۱ سه شنبه، میانگین شاخص آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲,۵میکرون به ترتیب شهرستان های شهریار، پاکدشت، اسلامشهر و ورامین به ترتیب بر روی اعداد ۱۶۷، ۱۶۴، ۱۱۱ و ۱۷۷ قرار دارد.

معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست استان تهران میانگین شاخص آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲,۵ میکرون را در باقرشهر و لواسانات را نیز به ترتیب ۱۷۸ و ۱۶۶ اعلام کرد.

رستگاری همچنین گفت: تهران نیز امروز با قرار گیری در وضعیت ناسالم از میانگین ذرات معلق با قطر کمتر از ۲,۵ میکرون با عدد ۱۵۱ برخوردار بوده است.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...