رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در ۱۲ استان
رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در ۱۲ استان
تهران- طی ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در ۱۲ استان کشور، رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید موقت و در برخی مناطق گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش شهریاریها ،امروز در استان‌های تهران، البرز، همدان، مرکزی، قم، اصفهان، شمال و شرق فارس، غرب یزد، کرمان و ارتفاعات استان‌های سمنان، مازندران و گلستان به‌ویژه طی ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید موقت و در برخی مناطق گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود. در شرق کشور به‌ویژه منطقه زابل نیز وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک رخ می‌دهد.

فردا در ارتفاعات البرز مرکزی و استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی و طی روز دوشنبه در غرب اصفهان و ارتفاعات زاگرس مرکزی طی ساعت بعد از ظهر افزایش ابر، بارش پراکنده و وزش باد رخ می‌دهد.

روزهای یکشنبه و دوشنبه در نیمه شمالی کشور روند افزایش نسبی دما حاکم است، طی روز سه‌شنبه در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، سواحل خزر و استان‌های واقع در دامنه‌های البرز مرکزی رگبار و رعد و برق، وزش باد و کاهش موقت دما دور از انتظار نیست.

روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در شمال آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی ابرناکی و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود. سایر مناطق کشور نیز جوی آرام و پایدار خواهد داشت.