برنامه سپید جامگان آسمانی که به تهیه کنندگی مرجان قندی از رادیو سلامت پخش می شود، روایتی از مجاهدت و ایثار سپیدپوشانی است که در عنفوان جوانی پای در میدان عشق و ایثار گذاشتند. به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، مرجان قندی، تهیه کننده می گوید: جمعه این هفته ۱۴ آبان ماه به زندگی اولین […]

برنامه سپید جامگان آسمانی که به تهیه کنندگی مرجان قندی از رادیو سلامت پخش می شود، روایتی از مجاهدت و ایثار سپیدپوشانی است که در عنفوان جوانی پای در میدان عشق و ایثار گذاشتند.
به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، مرجان قندی، تهیه کننده می گوید: جمعه این هفته ۱۴ آبان ماه به زندگی اولین شهید مدافع سلامت کردستان می پردازیم. محمد یاراحمدی از پرسنل بیمارستان امام خمینی (ره) سقز به عنوان اولین شهید مدافع سلامت کردستان بود که ۱۸ فروردین ماه ۹۹ در اثر کرونا جانش را از دست داد. با خانواده و همسرش درباره شخصیت او صحبت می کنیم. وی متولد پنجم فروردین سال ۵۸ بود.
برنامه سپید جامگان آسمانی روزهای جمعه ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه از رادیو سلامت پخش می شود. این برنامه به روایت زندگی پزشکان و کادر درمان در سالهای دفاع مقدس هم می پردازد که همگام با سایر اقشار جامعه و رزمندگان راهی جبهه های حق علیه باطل شدند.