شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۱۶ مهر ۹۸

راه‌اندازی وبسایت جامع هیات ورزش های همگانی شهرستان شهریار

به روز شده در ۱۴ اسفند ۱۳۹۷

شهریاریها : رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان شهریار از راه‌اندازی وبگاه جامع الکترونیکی با هدف افزایش کیفیت و کمیّت اطلاع رسانی و نحوه عملکرد این هیات خبر داد.

دکتر مصطفی رهگذر با اشاره به اینکه توسعه ورزش همگانی هدف محوری هیات ورزشهای همگانی در شهرستان شهریار است اظهار داشت: امکانات بسیار خوبی در استان تهران جهت رشد و اتقاء ورزش همگانی و قهرمانی به ویژه در شهرستان شهریار وجود دارد که باید از آن به نحوه احسن بهره‌برداری کرد.

وی بیان کرد: هیات ورزشهای همگانی در شهرستان شهریار تمام تلاش خود را برای بهره‌گیری از داشته‌ها و ظرفیت‌های ورزش همگانی برای تمامی اقشار بکار می‌گیرد.بر همین اساس با ایجاد وبگاه اطلاع رسانی گامی مهم در این باره برداشته شده که ورزشکاران،مربیان و علاقه مندان به ورزش های همگانی از اخبار و اطلاعات این هیات اعم از همایش ها،مسابقات،بوم گشت ها و تور های یک روزه خانوادگی و همچنین دوره های آموزشی آگاهی پیدا کنند.

به گفته دکتر مصطفی رهگذر این وب سایت فعالییت خود را از ابتدای بهمن ماه بطور آزمایشی و از ۲۲ بهمن به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بصورت رسمی آغاز کرده که علاقه مندان می توانند به نشانی www.shahrhamegani.ir مراجعه و از امکانات این وبگاه بهرمند گردند.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...