راهیابی 5 دانش آموز شهریاری به مرحله کشوری جشنواره خوارزمی
راهیابی 5 دانش آموز شهریاری به مرحله کشوری جشنواره خوارزمی

شهریاریها : رئیس آموزش و پرورش شهریار از راهیابی پنج دانش آموز مقطع متوسطه این شهرستان به مرحله کشوری جشنواره جوان خوارزمی خبر داد.  سمیر بان پرور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به برگزاری پانزدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی، مرحله ابتدایی این جشنوراه به منظور بررسی و انتخاب طرح های برتر […]

kharamzشهریاریها : رئیس آموزش و پرورش شهریار از راهیابی پنج دانش آموز مقطع متوسطه این شهرستان به مرحله کشوری جشنواره جوان خوارزمی خبر داد.

 سمیر بان پرور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به برگزاری پانزدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی، مرحله ابتدایی این جشنوراه به منظور بررسی و انتخاب طرح های برتر در حوزه استانها و شهرستانها و با حضور دانش آموزان مقطع متوسطه در سراسر کشور اجرایی شد.

این مسئول عنوان کرد: در این زمینه شهرستان شهریار نیز با توجه به برخورداری از پتانسیل مطلوب و وجود دانش آموزان مستعد و توانمند، به شرکت در این مرحله پرداخت و این دانش آموزان توانستند با ارائه ایده ها و طرح های ابتکاری قابل توجه، به مرحله بعدی این جشنواره اعزام شوند.

وی ادامه داد: پنج دانش آموز شهریاری توانستند در رقابت با سایر نخبگان از سراسر کشور، از مرحله ابتدایی جشنوراه با موفقیت گذر کرده و به مرحله کشوری راه یابند.

رئیس آموزش و پرورش شهریار گفت: معصومه نجفی از دبیرستان هاجر و ارائه طرح “آبپاشی تمام اتوماتیک چمن”، فاطمه پاسبان، فرانک سیاح پور و حدیث رضوان پور از دبیرستان عزیز الله پزشکی با ارائه طرح “اسباب بازی چهره به چهره” و یاسر دولت خواه ابر کوه از دبیرستان آیین علوی با ارئه طرح “هویه جیبی و سیار”، پنج دانش آموز نخبه شهریاری هستند که به مرحله کشوری جشنوراه خوارزمی راه یافته اند.