دروازه بان کروات پرسپولیس، گفت: به باشگاه اعلام کردم که بدون دریافت یک یورو به تهران بازخواهم گشت اما باید تمام مطالباتم را مکتوب کنند. «بوژیدار رادوشوویچ» در گفت‌وگو با ایرنا، در خصوص بازگشتش به ایران، آخرین اخبار از دریافت مطالباتش، تماس پرسپولیسی ها با او و سایر موارد صحبت‌هایی انجام داد که متن کامل […]

دروازه بان کروات پرسپولیس، گفت: به باشگاه اعلام کردم که بدون دریافت یک یورو به تهران بازخواهم گشت اما باید تمام مطالباتم را مکتوب کنند.

«بوژیدار رادوشوویچ» در گفت‌وگو با ایرنا، در خصوص بازگشتش به ایران، آخرین اخبار از دریافت مطالباتش، تماس پرسپولیسی ها با او و سایر موارد صحبت‌هایی انجام داد که متن کامل آن را در زیر می‌خوانید:

در رسانه های ایرانی اعلام شده که تو قرار است چهارشنبه به ایران برگردی، این خبر درست است؟

باید تست کرونا بدهم و به خاطر همین شاید مقدور نباشد که چهارشنبه به ایران بیایم.

وضعیتت با باشگاه به کجا رسید؟

از مسوولان باشگاه خواستم که تمام طلبم را روی کاغذ بیاورند و رسمی بگویند چقدر به من بدهکار هستند، اما آنها نمی‌خواهند این مساله را مکتوب کنند. فعلا توافقی نکردیم و من با این شرایط نمی‌آیم.

اما گفته شده بود که تو با باشگاه توافقاتی داشته‌اید؟

به آنها گفتم که حاضر هستم حتی بدون دریافت یک یورو برگردم اما به شرطی که طلب‌هایم را روی کاغذ بیاورند. حالا هم منتظر تصمیم آنها هستم. مثل اینکه برای آنها کافی نیست که رایگان بیایم. واقعا در این مورد هیچ تضمینی ندارم.

در این مدت مدیریت جدید با تو صادقاته رفتار کرده است؟

به این مسائل اهمیتی نمی‌دهم. فقط دو روز پیش شکوری با من صحبت کرد. بعد ۲۵ روز یحیی‌گل‌محمدی برایم پیام فرستاد.

گفته شده که قراردادت با پرسپولیس سالی ۶۰۰ هزار یورو است، این مسئله صحت دارد؟

اصلا چنین مسئله ای درست نیست.