رئیس جمهور ۲۴ اردیبهشت در غرب استان تهران
رئیس جمهور ۲۴ اردیبهشت در غرب استان تهران

شهریاریها : استاندار تهران اعلام کرد: سفر رئیس جمهور به شهرستان های استان تهران از ۲۴ اردیبهشت ماه با سفر به غرب استان تهران آغاز می شود. به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز سید حسین هاشمی در حاشیه نشست فرمانداران و معاونان استانداری تهران با تشریح سفر رئیس جمهور به شهرستان های استان تهران اظهار […]

13920314000287_PhotoAشهریاریها : استاندار تهران اعلام کرد: سفر رئیس جمهور به شهرستان های استان تهران از ۲۴ اردیبهشت ماه با سفر به غرب استان تهران آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز سید حسین هاشمی در حاشیه نشست فرمانداران و معاونان استانداری تهران با تشریح سفر رئیس جمهور به شهرستان های استان تهران اظهار داشت: سفر رییس جمهور به شهرستان های استان تهران از ۲۴ اردیبهشت ماه با سفر به غرب استان تهران آغاز می شود.

استاندار تهران افزود: رئیس جمهور در سفر روز ۲۴ اردیبهشت ماه به غرب استان تهران به شهرستان های شهریار، ملارد و قدس سفر خواهند کرد که در جریان این سفر به مشکلات پیش رو در راه توسعه و آبادانی این مناطق رسیدگی خواهد شد.

وی با تأکید بر این نکته که سفر رئیس جمهور به شهرستان های استان تهران طی چهار مرحله صورت می گیرد ادامه داد: سفر رئیس جمهور به شهرستان های استان تهران طی چهار مرحله انجام خواهد شد که در مرحله نخست وی به سه شهرستان شهریار، قدس و ملارد سفر می کند.

هاشمی سفر رئیس جمهور به شهرستان های استان تهران را منشأ برکات و دستاوردهای فراوان دانست و یادآور شد: قطعا سفر رییس جمهور به شهرستان های استان تهران دستاوردهای بزرگی برای شهرستان های مختلف این استان به همراه دارد.