دکترناجی: لزوم انتقال صنایع های تک به شهرک صنعتی شهریار
دکترناجی: لزوم انتقال صنایع های تک به شهرک صنعتی شهریار

شهریاریها : فرماندار شهریار گفت: شهرک صنعتی سه هزار هکتاری شهریار، ظرفیتی بالقوه و ویژه محسوب می شود و با عنایت به ملاحظات محدوده شعاع، انتقال صنایع های تک به این محدوده ضرورتی اجتناب ناپذیر است. سعید ناجی فرماندار شهریار در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به عزم جدی مجموعه فرمانداری برای تسهیل […]

ناجیشهریاریها : فرماندار شهریار گفت: شهرک صنعتی سه هزار هکتاری شهریار، ظرفیتی بالقوه و ویژه محسوب می شود و با عنایت به ملاحظات محدوده شعاع، انتقال صنایع های تک به این محدوده ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

سعید ناجی فرماندار شهریار در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به عزم جدی مجموعه فرمانداری برای تسهیل و ارتقای سطح تولید در این شهرستان اظهار داشت: شهریار از ظرفیت های بالقوه و ویژه ای در حوزه تولید برخوردار است و با افتتاح و بهره برداری از شهرک صنعتی سه هزار هکتاری در این منطقه، بطور یقین توانمندی های تولیدی و صنعتی در شهرستان با تقویت هر چه بیشتری همراه خواهد شد.

وی افزود:در حال حاضر، انتقال آب و برق و الزامات تامین انرژی برای پیشبرد احداث و ساخت شهرک صنعتی محقق شده است.

ناجی گفت: عملیات خاک برداری و خاکریزی در برخی از حوزه ها نیز در حال پیگیری است و امیدواریم با عنایت به همکاری و همدلی موجود در این شهرستان، روند موجود همچنان با سرعت و شتاب فزاینده طی شود.

فرماندار شهریار عنوان کرد: یکی از ضروریات موجود در این طرح، معطوف به انتقال صنایع های تک می شود که به دلیل ملاحظاتی که در خصوص محدوده شعاع وجود دارد، امیدواریم صنایع موردنظر در عرصه ای به وسعت ۴۱۰ هکتار در فاز نخست مستقر شوند.

تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی با جدیت پیگیری می شود

ناجی در تشریح موقعیت صادراتی شهرستان شهریار در بخش فرآورده های غیر نفتی نیز اظهار داشت: بطور طبیعی مباحث مربوط به حوزه صادرات و واردات، متاثر از شرایط حاکم بر مناسبات اقتصادی و مراودات کشوری است که بطور طبیعی شهرستان شهریار نیز از آنچه که در سطوح کلان جاری است، تاثیر پذیر خواهد بود.

وی افزود: تورم ۴۰ درصدی و رشد منفی هفت درصدی در طول سال های گذشته، آسیب های جدی را به حوزه صادرات  این شهرستان تحمیل کرد و عرصه صادرات در منطقه با محدودیت های قابل توجهی مواجه شد.

ناجی گفت: امیدواریم با گشایش هایی که به تدریج حاصل می شود، شرایط دشوار گذشته به نحو شایسته ای رفع شود.

فرماندار شهریار عنوان کرد: سیاست های ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، نقشه راه برجسته و شاخصی است که با پیروی و پیگیری از آن می توان به توفیقات حائز اهمیتی نائل شد.

ناجی یادآور شد: در همین ارتباط تدابیر متعددی اتخاذ شده تا با اجرایی شدن سیاست های مورد نظر در شهرستان شهریار، رشد و توسعه اقتصادی در این خطه از غرب استان تهران با شکوفایی مضاعفی همراه شود.