دکترناجی:گردش صحیح خبر باعث جلوگیری از شایعه‌سازی می‌شود
دکترناجی:گردش صحیح خبر باعث جلوگیری از شایعه‌سازی می‌شود

شهریاریها : سعید ناجی  در جلسه شورای اداری شهرستان شهریار که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: لازم است هم ما با تعامل و همدلی و همزبانی در سالی که به همین نام توسط رهبر معظم انقلاب (مدظله) نام‌گذاری شده است به امورات خود برسیم. وی اضافه کرد: با همکاری و […]

ناجیشهریاریها : سعید ناجی  در جلسه شورای اداری شهرستان شهریار که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: لازم است هم ما با تعامل و همدلی و همزبانی در سالی که به همین نام توسط رهبر معظم انقلاب (مدظله) نام‌گذاری شده است به امورات خود برسیم.

وی اضافه کرد: با همکاری و صمیمیت میان دستگاه‌ها و قانون‌مدار بودن می‌تواند بهترین فرآیند را در شهرستان فراهم کند تا تکریم ارباب رجوع و اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران به نحو احسنت اجرایی شود.

فرماندار شهریار بیان کرد: در هفته اخیر شهادت امام جعفر صادق (ع) را داریم که این روز در شهرستان شهریار در سال جاری با اتفاقی بزرگ همزمان است و آن هم موضوع تشییع و تدفین دو شهید گمنام در فردوسیه  این شهرستان است.

وی ادامه داد: همچنین مراسم وداع نیز بعد از نماز مغرب و عشاء امشب در مسجد امام علی (ع) با این شهدا انجام می‌شود که بسیار ارزنده است که در این مراسم حضور داشته باشیم و این نعمت و بزرگواری بوده که خداوند متعال نسبت به تک تک ما داشته است.

ناجی عنوان کرد: این موضوع را نیز باید بیان کنم که روز خبرنگار را به تمام راویان حقیقت و آگاهی تبریک می‌گوییم و در همین راستا هم خودمان و هم دیگر دستگاه‌های اجرایی شهرستان را به این موضوع معطوف می‌کنم که لازم است مدیران پاسخگو خبرنگاران باشند.

وی گفت: لازم است که در این شهرستان خبرنگاران به سمت و سوی تشکلی بروند که قابلیت شناسایی خبرنگاران به طور مناسب انجام شود و گفتنی است این موضوع باعث می‌شود که گردش خبر به صورت صحیحی و درست اتفاق بیفتد.

فرماندار شهرستان شهریار افزود: گردش صحیح اخبار اولین و مهمترین  بازخوردی که دارد این است که از بروز شایعات جلوگیری می‌شود و این موضوع به اصلاح امور نیز تا حد زیادی کمک می‌کند و همه این موضوعات تنها در سایه تعامل همدلی و همزبانی صورت خواهد گرفت و در دولت تدبیر امید نیز ما به دنبال این مهم هستیم.

ناجی در پایان متذکر شد: همه مسئولان شهرستان در خصوص تدفین و تشییع شهدا اهتمام ویژه‌ای داشت باشند همان‌گونه که تا هم اینک کارها را انجام داده‌اند تا حضور پرشوری را در این روز داشته باشیم تا بتوانیم اندکی از دینمان نسبت به این شهدا را ادا کرده باشیم و همچنین لازم است که شهادت خبرنگار محمود صارمی  و جمعی از دیپلمات‌های کشورمان که در حادثه کشور افغانستان به شهادت رسیدند تسلیت گفته و تشکری نیز از دست‌اندرکاران سیاست خارجی که با انجام مذاکرات فشرده دریچه‌ای جدید را به جهان گشودند، داشته باشیم.